Amirmisin Maganda mı?

Antalya Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı Ulaşım A.Ş.’ye ait Şehirler arası Otobüs terminalinde görev yapan A.O. Güvenlik Amiri Hakan AYDOĞAN tarafından darp edildi.

 

Antalya Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı Ulaşım A.Ş.’ye ait Şehirlerarası Otobüs terminalinde Güvenlik Görevlisi olarak görev yapan A.O. Güvenlik amiri Hakan AYDOĞAN tarafından darp edildi.
Güvenlik amiri Hakan AYDOĞAN görev dağılımında sürekli aynı noktaya görevlendirdiği ve bunun kendisine haksızlık olup olmadığını soran A.O.’ya sana ne,  buna sen mi karar vereceksin, sen kimsin, sen bana hesap mı soruyorsun oğlum? Ben istediğim yere istediğim kişiyi görevlendiririm, bu senin daha iyi günlerin, dışarıda görüşeceğiz diyerek tehdit etmiş yine hakaret,küfür içerikli sözler sarf ederek el dedektörü ile gözüne ve vücudunun bazı kısımlarına vurmuştur.Aynı zamanda yakasında asılı bulunan özel güvenlik yaka kartına da zorla el koymaya çalışmıştır. Bu esnada ortamı yatıştırmaya çalışan Güvenlik Görevlilerini de itip kakarak hakaret ve küfürlü konuşmalarına devam etmiştir.
Kendisi ile sağladığımız görüşmede darp’a maruz kalan Güvenlik Görevlisi A.O. olayın akabinde yıllık izninin dört gününü kullanması gerektiğini ve zorla izin kağıdına imza atrıldığını ve altı yedi saat hastanede kaldığını beyan etmiştir.
Hastane çıkışında evine geldiğinde eşinin ve çocuklarının üzüldüğünü bildiren evli ve iki çocuk babası A.O tüm hukuki sürecin başladığını ve sonuna kadar davasının devam edeceğini belirtmiştir.
Please follow and like us:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir