Güvenlik-İŞ Sendikası Güvenlik Görevlisi Abdullah O.nun Yaşadığı Darp Olayını Çarpıtıyor!.

Olay anında aradığım Güvenlik-İş Sendikası Genel Başkan Yardımcısı Bana Şuan Sahildeyim Salı Günü Görüşelim dedi

Antalya Ulaşım A.Ş’de Güvenlik Görevlisi olarak çalışan A.O.’nun yaşadığı darp,tehdit ve hakaret olayı ile ilgili üyesi olduğu Güvenlik İş ne yapmaya çalışıyor. Kendisiyle görüşülen A.O. “Olay esnasında üyesi olduğum Güvenlik İş Sendikasından Başkan Yardımcısı ve Akdeniz Bölge Başkanı Hüseyin ÇALKAYA’yı aradım. Bana sahildeyim, Salı günü haberleşelim demiş ve ilgilenmemiştir. Ama bunun yanında bizzat evimize kadar gelerek bana geçmiş olsun dileklerini ileten, bu konunun bütün Güvenlik sektörünü ilgilendirdiğini belirten, her zaman yanımızda olacağını bildiren Cemil İRBAN ve Hasan ÇİYDEM’e teşekkür ederim” dedi.

Bu ziyaret sonrasında Cemil İRBAN’ın A.O ile birlikte bütün Güvenlik Görevlilerine destek konuşması da gündemde etki oluşturmuştur. 

Sessiz olan Güvenlik İş Sendikası yetkilileri de bu gelişmelere istinaden bugün telefon ile A.O.’yu aramışlar ve destek vereceklerini bildirmişlerdir. Abdullah O. ise kendilerine “Şimdiye kadar neredeydiniz” demiştir. Zaten bu destek değil  gündemde olan kendi ilgisizliklerinin algısını değiştirme çabalarıdır.

“Takke düşmüş kel görünmüştür.” Cemil İRBAN ve Hasan ÇİYDEM’in destek ve “Geçmiş olsun” ziyareti hoşlarına gitmemiştir.

Dolayısıyla “SAHİL”de güneşlenmek değil, sahalarda Güvenlik Kardeşlerimizin hak-hukuk mücadelesini yapmak daha evladır. 

Bu gelişmelerden sonra ilginç olan bir durum ise bizzat konuyla ilgilenen Cemil İRBAN’ın sosyal medyada Ömer ÇAĞIRICI’nın kendisini engellediğini bildirmesidir. Cemil İRBAN “Güvenlik İş Sendikası Başkanı Sayın Ömer ÇAĞIRICI sosyal medyada beni engelledi, ama çalışmalarımızı engelleyemeyecek .” demiş ve sözlerini şöyle sürdürmüştür, “Sayın Ömer ÇAĞIRICI tarafımıza, benim ve bizim yapamadığımızı yaptınız!.. Güvenlik Görevlisi arkadaşlarımızı kim dikkate alırsa yanında oluruz, Teşekkür ederim,demesi daha güzel olurdu.” demiştir.

Please follow and like us:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir