Güvenlik – İş Sendikasında Deprem Devam Ediyor

Güvenlik-İş Sendikasındaki Skandal Görüntülerden Sonra Sendika karıştı!

Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası Genel Başkanın Yenimahalle’de aldığı Dairenin Şokunu atlatamamışken Şimdide Genel Başkan Yardımcılarının Ankara da bir Pavyonda Dansöz eşliğinde Viski içerek eğlenirken Basına yansıyan resimleri Sendikada tam bir deprem etkisi yarattığı iddia ediliyor. Denetleme Kurulunun ve Disiplin kurulun Sesi Soluğu Çıkmazken Genel Başkan Ömer Çağırıcı’nın  Yönetim Kurulu Üyelerine Bir şey Diyemediği için Bu haberlere Yorum yapan Kişileri arayıp olayı kapatmaya çalıştığı Sendika üyelerince söylenmektedir. Birçok Üye ve Delegenin bu olayların basına yansımasından oldukça rahatsız oldukları ifade edildi. Sendika ileri gelenlerinin Üyelerin karşısına çıkamadıklarını, Ellerinde Viski Bardakları ile Dansözlerle  eğlenenler mi? Çalışanların Hakkını koruyacağını delegelere ifade ettikleri belirtiliyor. Bütün Bunlar Yaşanırken Güvenlik İş sendikası Yönetim Kurulunu Tür İş Yöneticilerinin Çağırdığı ve Genel Başkan ve Yönetimini uyardığı gelen Haberler arasında.

Sendikada Bazı Şube Başkalarının Sendikanın Adım Adım Kayyuma Gittiğini Söyledikleri İfade Ediliyor.

Sendikadaki Bazı etkin İsimlerin Şimdiden delegelerle ve Şube Başkanları ile bir görüşerek Sendikanın Kayyuma Gidebileceğini Bunun için Yeni seçim stratejisi geliştirmeye çalıştıkları ifade edilmektedir. Bu gurubun bazı genel merkez yöneticilerininde olduğu ifade edildi. Bu isimlerin yeni bir Genel Başkan ve yönetim kurulu oluşturmak amacıyla delegelerle diyaloğa geçtiği gelen haberler arasında olduğu ifade ediyor.

Güvenlik İş Sendikasında Yaşananların Durulacak gibi Görünmüyor.

Please follow and like us:

One thought on “Güvenlik – İş Sendikasında Deprem Devam Ediyor

  1. Bir zamanlar İstanbul İl Temsilcisi olduğum, hizmet ettiğim, Güvenlik görevlilerinin sorunlarına çözüm olmak için, destek olmak, görev ve hizmet anlayışı ile kurulan bu sendika; maalesef genel başkanı BOLAT ANKARALI”nın ayrılmasından sonra rant yuvasına dönüşmüş. Para insanları çok çabuk bozuyor. Ömer çağırıcı”nın parasız pulsuz zor durumda bir güvenlik görevlisi olduğu ve sendikada görev almak için Bolat Ankaralı”nın peşinde gezdiği günleri hatırlıyorum da. Şimdilerde lüks daireleri, para içinde olduğu, yönetim gurubunun dansöz oynattığı, garibanların, emekçilerin paralarını çarçur ettikleri konuşuluyor. iyi ki halen görevde ve faaliyette değilim. yoksa dostlarımın yüzüne bakamazdım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir