İzmit’de Özel Güvenlik Görevlisine Bıçaklı Salldırı!

İzmit Merkezde Faaliyet Gösteren Tramvayın Yenişehir durağında Kocaeli Büyükşehir Belediyesi bünyesinde Özel güvenlik görevlisine bıçaklı saldırı girişiminde bulunuldu.
İzmit Yenişehir Mahallesi tramvay durağında yaşları 25-26 aralığında iki genç tramvaya ücretsiz binmek istedi. Güvenlik Görevlisinin Ücretlerini Ödemesi İstemesi üzerine şahıslar indiğimiz durakta basarız diyerek  Güvenlik Görevlisine karşı koyan iki arkadaş. Güvenlik Görevlisinin bu kişileri kart basmadan binemeyeceklerini yönünde tekrar uyaran Güvenlik Görevlisinin şahıslardan ücretlerini ödemelerini istemesi üzerine Gençlerle  Güvenlik görevlisinin arasında arbede çıktı. Çıkan arbede bölgedeki vatandaşların araya girmesi ile önledi.
Tramvayın Gelmesi ile yatışan kavga yolcuların binmesinden sonra yeniden alevlendi. Tramvaya binemeyen İkili Özel Güvenlik Görevlisine Tekmelerle tekrar saldırarak yer Düşürdüler Yerden kalkan Özel Güvenlik Görevlisine saldırganlar bu kezde bıçakla saldırdı.
Olayın Büyümesi Üzerine Bölgeye İntikal eden Emniyet Güçleri etkisiz hale getirdikleri  Saldırganları ve bunlardan Şikayetçi olan Özel Güvenlik Görevlisini İfadeleri alınmak Üzere karakola götürdükleri ve olayla ilgili soruşturmanın devam ettiği öğrenildi.
Please follow and like us:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir