Güvenlik İş Sendikasındaki Dansöz Skandalına İlişkin Erdal Ervan Açıklamalarda Bulundu

Türk İş Konfederasyonuna Bağlı Güvenlik İş Sendikasındaki Dansöz Skandalın Kahramanları Olan Güvenlik İş Sendikası Genel Başkan Yardımcılarının açıklamalarına Eski Mali Sekreter Erdal Ervan Cevap Verdi.

Güvenlik İş Sendikasında Yaşan Dansöz Dansöz Skandalı ile alakalı olarak Skandalın Kahramanı Olan Genel Başkan Yardımcıları Ahmet DURCUK ve Fevzi KARATAŞ’ın  Bazı Sosyal Medya hesapları üzerinden yaptıkları Açıklamalarda Eski Mali Sekreterin Kendilerine Kumpas Kurduğuna dair iddialarına karşı Erdal ERVAN Açıklamalarda bulundu.

Açıklamalarında Bu iddiaları yalanlayan Ervan kendisinin bırakın doğum günü partisini, doğum günü bile kutlamadığını, İş yerindeki bazı çalışma arkadaşlarının Sosyal Medyadan doğum gününü öğrenerek Kendi Aralarında ortak para toplayarak Pasta aldıklarını ve Sadece Sendikada pasta kesilip meşrubat içildiğini iddia etti.

Erdal Ervan İşçilerden toplanan aidatlarla Maaş alan Yöneticilerin devamlı bu ve buna benzer eğlencelere katıldıklarını Bu mekanlarda bu kişileri herkesin tanıdığı,  Hatta bu mekan sahipleri ile dostlukları bulunduğunu, kendilerinin bu mekanlarda kredilerinin bulunduğu ifade etti. Olayın basına yansımasının suçunu kendine attıklarını ifade eden Ervan Açıklamalarında, Hangi akılsız Kendi Doğum Günü için Pavyonda rezervasyon yaptırıp İnsanları pavyona davet eder dedi. Ervan  Kendileri eğlenirken resimlerinin Basına yansımasını Müsebbibi olarak kendisi gördüklerini bunun içinde kendisine iftira atıldığını iddia etti.

Ervan Açıklamalarında Bu haber ve Sendikada yapılan Yolsuzluk ve usulsüzlüklerle ilgili açıklamalarından rahatsız olan Genel Başkan Ömer Çağırıcı ile Genel Başkan Yardımcısı Fevzi Karataş’ın Kendisine ve Çocuklarına zarar verecekleri yönünde Telefonla Tehdit ettiklerini ifade etti. Telefon tehditlerinin ardından  Ankara’da oturduğu Evinin Önünde Gece saat 12-02 arasında Sendikaya ait bir aracın içinde bazı kişilerin Beklediğini komşularının kendisine bildirdiğini ifade eden Ervan o tarihte Ankara’da olmadığı bu kişilerle karşılaşmadığını söyledi. Erdal ERVAN Konuyla ilgi Kendisini Cumhuriyet Savcılıklarına Suç Duyurusunda Bulunduğunu İfade etti.

Erdal ERVAN kendisine yapılan Tehditlerden korkmadığını Sendikadaki tüm yolsuzlukları birer birer açıklayacağını Söyledi.

Please follow and like us:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir