26 Şehirde İşkur Üzerinden 700 Özel Güvenlik Görevlisi alınacak

Türkiye İş Kurumu 26 İlde Çalıştırılmak Üzere 700 Özel Güvenlik Görevlisi, Güvenlik Müdürü ve Güvenlik Amiri alımı Yapılacağını açıkladı.

Türkiye İş Kurumu 26 şehirde Çalışacak güvenlik görevlisi alımları yapıyor. İŞKUR 700 güvenlik görevlisi, güvenlik şefi alımı ve güvenlik müdürü alımı başvuru şartlarını yayımladı. Yayımlanan ilanlara kimler hangi şartlarda başvuru yapabileceğinin detayları İŞKUR internet sitesinden Öğrenilebilmektedir.

İŞKUR güncel iş ilanları özel teşebbüslerde istihdam edilmek üzere yüksek maaşla 26 İlde 700 güvenlik görevlisi alımı yapacağını duyurdu. Başvurular başlamış olup son başvuru tarihinin 29 Ağustos 2019 olduğu belirtildi.

Başvuru şartları;

Güvenlik görevlisi başvuru şartlarında en az lise mezunu olmaları istenmekte olup silahlı ve silahsız olarak alımlar yapılacaktır. Bunun yanı sıra ön lisans mezunları güvenlik şefliği ile 4 yıllık Üniversite Mezunu ve Güvenlik Kimlik Kartına Sahip olan güvenlik müdürlüğü için müracaat edebilecektir.

Diğer güvenlik görevlisi başvuru şartları; Özel Güvenlik kimlik kartına sahip olmak, En az lise ve dengi okul mezunu olmak, İŞKUR’a kayıtlı olmak, 24 Saat esasına göre Vardiyalı çalışma ve dış mekan çalışmasında engel bir durumu olmadığına bakmak, Askerlik görevini tamamlamış olmak, Diksiyonu düzgün iletişim kabiliyeti yüksek olmak, Adli sicil kaydı olmamak, Kamu haklarından mahrum olmaması, Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek vücut özrü veya bulaşıcı hastalığı bulunmaması istenmektedir.

Kaynak: İşkur

Please follow and like us:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir