Güvenlik Görevlisi Evinde Ölü Bulundu

Bursa’nın Mustafa Kemalpaşa ilçesinde özel güvenlik görevlisi Olarak çalışan Zabit OKMAN evinde ölü bulundu. Daha Önceden Uzman Çavuş  olduğu ifade edilen Zabit Okman’nın 8 Ağustos’ta bir erkek çocuğunun dünyaya geldiği ve eşinin doğum izni için memleketine gittiği öğrenildi.

Edinilen bilgiye göre, ilçede güvenlik görevlisi olarak çalışan Zabit Okman’dan (42) bir süredir haber alamayan yakınları talihsiz adamın Hamzabey Mahallesindeki evine gitti, ancak kapıyı açan olmadı. Okman’ın endişelenen yakınları durumu polise bildirdi. Polis ve sağlık ekipleri çilingir yardımıyla kapıyı açarak içeri girdi. Ekipler içeride Zabit Okman’ın cansız bedeniyle karşılaştı. Cumhuriyet Savcısının incelemesinin ardından Okman’ın cansız bedeni kesin ölüm sebebinin öğrenilmesi için  Bursa Adli Tıp Kurumuna gönderildi. Olayla ilgili soruşturma sürüyor.

Öte yandan Okman’ın eski Uzman Çavuş olduğu ifade edildi. Zabit Okman’ın 8 Ağustos’ta bir erkek çocuğunun dünyaya geldiği ve eşinin doğum izni için memleketine gittiği öğrenildi.

.

Please follow and like us:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir