Güvenlik İş Sendika Yönetiminin Tamamının Amerika Seyahatinin altında Güvensizlik yatıyor!

Güvenlik İş Sendika Yönetiminin Tamamının Amerika Seyahatinin altında Güvensizlik yatıyor. Güvenlik İş Sendikasında Fütursuzca Harcamalar Devam Ederken. Sendika Yönetiminin Tamamı Amerika’da Uni Toplantılarına katıldı. Bu toplantıların Sendikaya maliyetinin 100-150 Bin TL olduğu iddia ediliyor. Amerika’dan Döner Dönmez Sendika Yönetimi Tepkileri Gidermek için Bu Kez de Kızılcahamam da 4 Günlük Başkanlar Kurulu Toplantısı Düzenledi. Bu Toplantının Maliyetinin’de yaklaşık 100-120 Bin TL arası olduğu iddia Edildi.

Güvenlik İş Sendikası yönetiminin tamamı Amerika seyahatinde. Sendika yönetimi Eğlence ve Gezilere Sınır Tanımaz Biçimde Devam Ediyor. Sendika Yönetiminin Tamamı Amerika’da Uni Toplantılarına katıldı. Bu toplantıların Sendikaya maliyetinin 100-150 Bin TL olduğu iddia Ediliyor. Amerika’dan Döner Dönmez Sendika Yönetimi Tepkileri Gidermek için Bu Kez de Kızılcahamam da 4 Günlük Başkanlar Kurulu Toplantısı Düzenledi. Bu Toplantının Maliyetinin’de yaklaşık 100-120 Bin TL arası olduğu iddia Edildi.

Güvenlik İş Sendikası yönetiminin tamamı Amerika Seyahatinde. Amerika’da Yapılan Uni Toplantılarına 4 yönetim kurulu üyesinin birlikte gitmesinin Yönetimin arasındaki güvensizlikten kaynaklandığı iddia edildi. Haber sitemizi arayan Sendika üyelerinin iddialarına göre Sendika yönetimi Sendika Kasasını boşaltmaya çalıştığını iddia ettiler. 2020 Yılının Ekim Ayında Sendika üyelerinin iş kolunun değişecek olması sebebiyle Toplanan aidatları boşaltmaya çalıştıklarını ve sonunda Sendikayı kapatacakları iddiasını dile getirdiler.

Loomis Güvenlikte  İşten atılanlar Sendika tarafından Açlığa mahkum edildi!

Güvenlik İş Sendikası yöneticileri Üyelerden toplanan aidatları har vurup harman savururken Sendikaya üye oldukları için işten çıkarılan üyelere Sendikada para yok diye sadece bayramda harçlık niteliğinde ödeme yaptığı söylendi. Haber Sitemizi arayan Loomis Güvenlik AŞ. de Çalışan üyelerden 45 Güvenlik İş Sendikasına üye olduğu gerekçesi ile İşten Atıldılar. Sendika Yönetimi Loomis Güvenlik Çalışanlarına İşten atılırsanız 6 ay boyunca Sendika tüzüğünün 52. Maddesine Dayanarak Maaşlarının ödeneceği veya İstanbul Şube Bünyesinde işe alınacakları garantisini verdiler.  Fakat Sendika yönetimi Ankara Pavyonlarında Dansözler eğlenceye, Yemeklere, 530.993,00-TL lik bir bedeli Hukuk Müşavirliğine, Amerika Gezilerine ve Kızılcahamam’daki toplantılara para ayırırken 45 işçiyi açlığa mahkum ettiğini iddia ettiler. 

Sendika Yönetiminin uygulamalarından, Sendikanın İl Başkan ve Şube Başkanlarının rahatsız olduğu İddia ediliyor.

 Güvenlik İş Sendikasında yaşanan Genel Başkan ve Yardımcılarının Eğlence mekanlarında görünmeleri.  Hukuk Müşavirliğine Yasal olmayan yollardan İmzalanan Sulh Sözleşmesi ile 530.993,00-TL Ödenmesi,  Uni Küresel Sendikalar toplantısına genel olarak bir yönetim kurulu üyesi ve genelde birde uzman giderken Güvenlik İş Sendikasının Genel Başkan, 3 Genel Başkan Yardımcısı ve 1 uzmanla temsil edilmesi Güvenlik İş Sendikası İl Başkan ve Şube Başkanlarınca Tepki ile Karşılandığı iddia edildi. Bu tepkileri Dindirmek için Hemen Sendika yönetimi Kızılcahamam Çam Hotel’de 100-120 Bin TL arası bir masrafla Toplantı düzenledi. Bu toplantı ile Yönetimi Hedef alan tepkilerin önüne geçilmeye çalışıldığı iddia edildi.

Güvenlik İş Sendikası Üye ve Delegeleri Gariban işçilerin İşten atılmalarına Seyirci kalırken Sendika üyelerinden kesilen aidatlarla har vurup harman savurmaya devam ettiğini ifade ettiler.    

Facebook adresimizden takip edebilirsiniz TIKLA

Güvenliğin Sesi Haber

Güvenlik İş Sendika Yönetiminde Güvensizlik Had safada

Please follow and like us:

One thought on “Güvenlik İş Sendika Yönetiminin Tamamının Amerika Seyahatinin altında Güvensizlik yatıyor!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir