Güvenlik İş Mafya Usulü tehditlere Devam ediyor

Güvenlik İş Sendikası Genel Başkan Yardımcısı Fevzi Karataş Sendikanın eski Ankara İl Temsilcisi Selahattin Altın’ı Tehdit etti. 

Daha Öncede Fevzi Karataş Birlikte Çalıştığı Sendikanın Genel Mali Sekreteri Erdal Ervan’ı Telefonda Tehdit etmişti. Erdal Ervan Fevzi Karataş Hakkında Cumhuriyet Başsavcılığına Konuyla İlgi Yaptığı Suç Duyurusunda Soruşturma devam ediyor.

Güvenlik İş Mafya Usulü tehditlere devam ediyor. Güvenlik İş Sendikası Genel Başkan Yardımcısı Fevzi Karataş bu kez de Sendikasının eski Ankara İl Temsilcisi ve Delegesi Selahattin Altın’ı tehdit etti. Selahattin Altın’ın Sitemizde yayınlanan Haberleri Sosyal medyada paylaştığı için tehdit edildiği ifade edildi.

Selahattin Altın Sosyal Medyada Ankara Adliyesine giderek  “Suç Duyurusunda bulunmaya geldik Adam nasıl tehdit edilirmiş göreceğiz Fevzi efendi.” İfadesini Kullandı. Selahattin Altın’ın Cumhuriyet Başsavcılığına verdiği ifadede, Güvenliğin Sesi Haber Sitesinde Çıkan Sendika ile alakalı Haberleri Sosyal medyada paylaştığı için Tehdit edildiğini anlattı.

Selahattin Altın Sosyal Medya hesabında ” Çakır Reis Fevzi efendi beni tehdit etti. Bizler Sendika İçin bir şey yapmamışız. 300 tane üyeyle mi yok olacağız? Ne dersin bu işe” diye yorum yaptı. Bu yaşananların ardından Sendikadan İstifaların olduğu iddia edildi. İstifaların devamının geleceğini ifade eden Selahattin Altın bunun başka istifaları’da tetikleyeceğini belirti.

Mafyamısın? Sendikacımı?

Güvenlik İş Genel Başkan Yardımcısı  Fevzi Karataş’ın Daha Öncede Güvenlik İş Sendikasının Genel Mali Sekreteri Erdal Ervan’ı da “Senin Kafanı Koparmaya geliyorum” Sözleriyle telefonla tehdit etmişti.

Güvenlik İş Sendikası Yöneticilerinin Çalışanlar Üzerindeki Tehdit ve Şantajları Devam Ediyor

Bundan Öncede Diğer Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Çankaya’nın da Antalya’da PTT çalışanı Sendika üyesi Özgür B.’i tehdit ettiği gerekçesiyle bu üyeyle birlikte bazı üyelerin istifa ettiği iddia edildi.

Kısa süre önce Haber sitemizde yayınlanan başka bir haberde’de Sendikanın İstanbul PTT İşyeri temsilcisi Şaban Köse tarafından  Çalışanların tehdit edildiği ortaya çıkmıştı.

Güvenlik İş Sendikası Üyeleri Sendikanın Mafyamı? Sendikamı? olduğunu anlayamadıklarını ifade ettiler. Bazı üyeler Güvenlik İş Sendikası  Mafya usulü tehditlere devam ediyor açıklamasında bulundu.

Facebook adresimizden takip edebilirsiniz TIKLA

Güvenliğin Sesi Haber

Please follow and like us:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir