Güvenlik-İş’de Yöneticiler Üyeleri Tehdide Devam Ediyor

Güvenlik-İş’de Yöneticiler üyeleri Tehdide Devam Ediyor. T.K.İ (Türkiye Kömür İşletmeleri) de Üyeler Kenan Karabulut Tarafından Tehdit edildikleri iddiası ile Sendikadan İstifa ettiler.

Daha Öncede Genel Başkan Yardımcıları Fevzi Karataş ve Hüseyin Çalkaya’nın da Üyeleri Tehdit ettiği iddia edilmişti.

Güvenlik-İş’de Yöneticiler Üyeleri Tehdide Devam Ediyor. Sendika Yönetiminin Mafya vari Tehditler devam ederken Sendika üyelerininde Tepki olarak İstifaları devam ediyor. Türkiye Kömür İşletmeleri Can Linyit İşletme Müdürlüğünde Çalışan Üyeler Sendikanın Kıdemli Uzmanı ve Koordinatörü Kenen Karabulut Tarafından tarafından tehdit edildiklerini Gerekçe Göstererek Sendikadan İstifa ettiler.

Güvenlik-İş’de Yöneticiler üyeleri Tehditler Devam Ediyor

 

Sosyal Medyada yayınlanan bilgilere göre Üyeler “Türk-İş Konfederasyonuna bağlı Güvenlik-İş sendikası yöneticilerinden Kenan Karabulut   Güvenlik Görevlisi bir arkadaşımızı tehdit etmiştir. Arkadaşımızla yapılan bu tehdit içerikli konuşmasından dolayı üyesi bulunduğumuz Güvenlik-İş Sendikasından istifa ediyoruz. Yapılan bu terbiyesizliği, Tehdit konuşmasını bir Sendika Yöneticisine yakıştıramadık. Bunu yapanları Şiddetle kınıyoruz.” İfadelerine yer verdiler.

Güvenlik İş Sendikasının adı bugüne kadar Yöneticilerin Pavyonda Dansözlü eğlenceler. Naylon Fatura iddiaları ve Hukuk Müşavirine Ödenen 531 Bin TL  ile anılırken bu kezde üyelere yapılan tehdit ve baskılarla anılır oldu.

Sendika Temsilcilerinin PTT çalışanı sendika üyelerine yaptıkları baskılardan ötürü birçok üyenin istifa ettiği iddia edilmişti. Daha Önce Güvenlik İş Sendikası Genel Başkan yardımcısı Fevzi Karataş Eski Mali sekreter Erdal Ervan’ı Telefonla arayıp Senin ciğeri sökeceğim diyerek tehdit ettiği iddia edildi.Yine Fevzi Karataş Bir kezde Sendikanın Ankara İl temsilcisi Selahattin Altını Sitemizde yayınlanan haberlerden dolayı tehdit etmişti. Erdal Ervan ve Selahattin Altın Konuyu Yargıya taşıyarak Cumhuriyet Başsavcılığına suç duyurusunda bulundular.

Görüşlerine Başvurduğumuz Sendika üyesi Özel Güvenlik Görevlileri; “Güvenlik-İş’de Yöneticiler Üyeleri Tehdide Devam Ediyor” şeklinde açıklamalarda bulundular.

Haber Sitemizde Yayınlanan Haberlere Yorum yapan Göztepe eğitim ve araştırma hastanesinde Çalışan Sendika üyeleri ” Hastanede Yaşanan olumsuzlukları Sendika yetkililerine bildirdik. Fakat bizi Koruması gereken Hakkımız araması gereken Sendika Temsilcileri amirleri arayarak bize daha çok baskı  yapmalarını sağlıyorlar.” Şeklinde açıklamada bulundular.

Facebook adresimizden takip edebilirsiniz TIKLA

Güvenliğin Sesi Haber

 

Please follow and like us:

2 thoughts on “Güvenlik-İş’de Yöneticiler Üyeleri Tehdide Devam Ediyor

  1. Güvenlik iş sendikası BAŞKANI birlik çağrısı yapmış kendisi önce temsilcileri arasında birlikteliğini korusun. İstanbul İl başkanları Şube başkanı ayrı telden çalıyor. Hangisine inanacağımızı bilemiyoruz. Birisi tehdit ediyor birisi yalan söylüyor. Genel merkezi arıyorum onlar başka söylüyor önce kendiniz BİRLİKTELİK olun. Yanımıza geliyorlar il temsilcisi davayı sendika Avukatı açacak diyor şube başkanı buradaki avukat açacak diyor. Güvenlik görevlilerini düşünen yok.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir