Güvenlik İş Başkanına  Tokat Gibi Cevap

Güvenlik İş Başkanına  Tokat Gibi Cevap. Güvenlik İş Sendikası Genel Başkanın Sendikanın İnternet Sitesinden Bulunduğu Birlik Çağrısına, Sendika Başkanlarından Güvenlik-İş’e Tokat Gibi Cevap geldi.

Güvenlik İş Başkanına  Tokat Gibi Cevap

Güvenlik İş Başkanına  Tokat Gibi Cevap. Güvenlik Sendikası Başkanı yaptığı yazılı açıklamada 19 iş kolunda çalışan Sendika başkanlarını uyuyor numarası yaptıklarını iddia etmişti. Özel Güvenlik Görevlilerinin Sorunlarını Birlikte çözmek için Birlik Çağrısında bulunan Güvenlik İş Sendikası Başkanının Sözlerine Diğer Sendika Başkanlarından Tokat gibi cevap geldi.

Güvenlik Birliksen Genel Başkanı Cemil İrban Yaptığı açıklamada Ömer Çağırıcı’ya Cevap verdi. GÜVENLİK BİRLİKSEN Genel Başkanı Cemil İrban Ömer Çağırıcının Sendika İçindeki Yaşan olumsuzlukların üstünü örmeye çalıştığını iddia etti. İrban Sözlerine;

Güvenlik İş Başkanı Ömer ÇAĞIRICI
Sizinle güç birliği yapamayız!
Nedeni gayet basit;
-Biz yargıyı yanıltacak şekilde Sahte defterler tutmayız.
-Biz Güvenlik Görevlileri arsasında ayrımı yapmayız.
Biz dansöz oynatmayız.
-Biz Güvenlik Görevlileri üzerinden çıkar sağlamayız. Güvenlik Görevlilerinin çıkarları için bu yola baş koyduk aramızda fark var,
Biz işçiyi masa başında satmayız,
-Sosyal medyada bile benim mücadelem size dokunduğu için engellediniz nasıl güç birliği yapabiliriz ki?
Sizin gibi üyeleri, delegeleri ve sektörü tehdit etmeyiz. Bizim Yöneticilerimiz Üyelerimizi Tehdit ettikleri gerekçesi ile Adli soruşturmaya uğramadı.
ANCAK;
-Cesaretiniz var ise,
Olağanüstü Genel Kurula gidersiniz,
Eşit delegelerle seçime gideriz,
Kim Başkan olursa onun etrafında BİRLİK oluruz!..
Adaletin kestiği parmak acımaz…
Cemil İrban
Güvenlik Birlik Sen
Genel Başkanı.”
Şeklinde İfadelerde Bulundu.
Bu açıklama Sonrasında Sendika Üyelerinin Bir çoğu Haber Sitemizde konuyla ilgi Yorumlarda bulundu. Sendika Sendika adlı Kullanıcı yorumunda Sendika yönetimini neden sendikanın üyeleri seçmiyor”. Yine Gizem Adlı Kullanıcı; “Güvenlik iş sendikası BAŞKANI birlik çağrısı yapmış kendisi önce temsilcileri arasında birlikteliğini korusun. İstanbul İl başkanları Şube başkanı ayrı telden çalıyor. Hangisine inanacağımızı bilemiyoruz. Birisi tehdit ediyor birisi yalan söylüyor. Genel merkezi arıyorum onlar başka söylüyor önce kendiniz BİRLİKTELİK olun. Yanımıza geliyorlar il temsilcisi davayı sendika Avukatı açacak diyor şube başkanı buradaki avukat açacak diyor. Güvenlik görevlilerini düşünen yok.”
Konuyla İlgili Diğer Sendikaların Yöneticilerininde açıklamalarını haber sitemizde yayınlamaya devam edeceğiz.

Facebook adresimizden takip edebilirsiniz TIKLA

Güvenliğin Sesi Haber

Please follow and like us:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir