Güvenlik-İş’de Tehditlere Üyeler İstifayla Cevap verdi

Güvenlik-İş’de tehditlere Üyeler İstifayla cevap verdi. Güvenlik İş Sendikasında İstifaların Ardı Arkası Kesilmiyor. Genel Başkan Yardımcısı Fevzi Karataş’ın  Selahattin Altın’ı Tehdit Etmesinin ardından MKEK de Çalışan Özel Güvenlik Görevlileri toplu olarak istifa Etti.

Güvenlik-İş’de tehditlere Üyeler İstifayla cevap verdi. Üyelerin Sosyal Medya hesaplarında yayınladıkları bilgilerde Sendikadan İstifa ettiklerini dile getirdiler. MKEK Kırıkkale İş yerinde Çalışan Sendika Üyeleri Güvenlik-İş sendikası Genel Başkan Yardımcısı Fevzi Karataş’ın Genel Merkez Delegesi Selahattin Altın’ı tehdit etmesi üzerine toplu olarak Sendikadan istifa etti. 

 MKEK Kırıkkale İş yerlerinde çalışan Sendika Üyeleri toplu olarak istifa ettiler.

Güvenlik-İş’de tehditlere Üyeler İstifayla cevap verdi. Kırıkkale İş yerlerinde çalışan Sendika Üyeleri Sendika Yöneticilerinin tehditlerinin Kabul edilemez olduğunu iddia ettiler. Üyeler Selahattin Altının Kendilerinin Sendikaya üye olmasında büyük katkı verdiğini ifade ederek Kendisine yapılan tehdidin kabul edemediklerini Bu yüzden Sendikadan toplu olarak istifa ettiklerini dile getirdiler.

Sendikanın artık çalışanlarının haklarını korumaktan uzak olduğunu ifade ettiler.  Sendikanın Pavyonlarda dansözlerle eğlence ve yalanlarla üyeleri kandırmaktan başka bir şey yapmadığı ifade ettiler. Sendikada yaşananları dile getirenleri tehditlerle durdurmaya çalışanlara istifa ederek cevap verdiklerini söylediler. Bazı üyeler son yapılan seçimlerde oluşturulan yönetimin sadece kendi çıkarları için çalıştığını üyeleri unuttuğunu dile getirdiler. Sendikada üyeler için mücadele eden yöneticilerin tasfiye edildiğini ifade ettiler.

İstifaların önü alınamıyor.

Bundan Önce de Güvenlik İş sendikası Genel Başkan yardımcısı Hüseyin Çalkaya’nın Antalya PTT çalışanlarını tehdit ettiği için istifa ettiklerini duyurmuşlardı.

Sendikada yaşanan Naylon fatura, üyelerin aidatlarından toplanan 531 bin TL nin Avukatlara hukuksuz olarak ödenmesi ve tehditlerden dolayı birçok üye Sendikadan istifa etmişti. Sendika yönetiminin istifaların önüne geçmek için yönetime yapılan eleştirilerin önüne geçmek için uyguladığı tehditlerin işe yaramadığı istifaların devam ettiği ifade edildi.

Haber sitemizi arayan üyeler Güvenlik İş Sendikasında mafya vari uygulamaların devam ettiğini sesini yükseltenlerin yönetimce tehdit edildiğini ifade ettiler. Sendikada yaşananlardan dolayı üyelerin sendikaya olan güvenlerinin kalmadığını belirterek istifaların devamının geleceğini birçok iş yerinde toplu istifaların devam ettiğini açıkladılar. 

Son olarak MKEK’nın diğer iş yerlerinde çalışan özel güvenlik görevlilerinin toplu olarak istifa ettikleri bilgisine ulaşıldı.

Facebook adresimizden takip edebilirsiniz TIKLA

Güvenliğin Sesi Haber

 

Please follow and like us:

One thought on “Güvenlik-İş’de Tehditlere Üyeler İstifayla Cevap verdi

  1. Bu sendikayı güvenlik görevlilerini tehdit etsinler diye kurmadık kurduğumuz sendikanın düştüğü hallere bak ilk kurulduğu sıralar sendika için herkes varını yoğunu koydular sendika binasının kirasını ödeyemediğimiz zamanlar oldu güvenlik arkadaşlarımız bunu duyunca siz sendika olarak bizim ardımızda durun biz sendikanın kirasını hep birlikte 1 lira 2 lira 5 lira olarak toplarız sendikamıza sahip çıkarız yeter ki bizim hakkımızı savunun eğilmeyin. Bizde hiçbir zaman o dönemde güvenlik görevlilerini yanlız bırakmadık hep zaferler ilkleri gerçekleştirdik. Şimdi sendikanın düştüğü hallere var güvenlik görevlilerinin hakkını savunacak yerine sendika yöneticileri güvenlik görevlilerini tehdit ediyorlar. Şunu unutmasınlar emekçiler bunlara gereken cevabı verirler istifa ederek de veriyorlar. Birde ilahi adalet var ondan kaçamazlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir