Kayyum atanacağını Bile Bile Kongreye Gittiler!

Haber Sitemizde Yayınlanan Güvenlik-İş Sendikasına Kayyum atanması ile İlgili Haberimizin Yalan Olduğunu İddia Eden Sendika Yaptığı açıklamada Kendini yalanladı.

Güvenlik-İş Sendikası Yöneticileri Haberimiz Yayınlanınca Panik İçinde Yalan Diye Üyelere Mesajlar Atmaya Başladı.

Mahkeme Kararını Sendika yönetiminden Bazı kişilerin Paylaşması üzerine Çark Ederek Kayyum Kararını Kabul Ettiler.

Güvenlik-İş Sendikasına Kayyum atanması Kararı Haberi Üzerine panik başladı. Sendika Karadeniz Bölge Başkanı Halil Aygün WhatsApp  Üzerinden Üyelere Mesaj Atmaya Başladı. Mesajda “Küçük Hesaplar Peşinde Koşan Malum Zatlar Güvenlik-İş Sendikasına Kayyum Atandı Yalanıyla piyasaya Çıkmışlar. Bu Yalanlara Artık Karnımız Tok…. Bu Tarz Yalanlara İtibar Etmeyiniz…” Şeklinde Üyelerini Kandırıp Bizim Yalan Haber yaptığımızı ima etmeye çalışmıştır. Güvenliğin Sesi Haber Olarak Doğru Habercilikten Taviz vermedik vermeyiz. Bizler Bize gelen haberlerin gerçekliğini araştırır öyle haber yaparız. Sayın Halil Aygün’e Şunu Hatırlatırız Senin Yalan Mesajlarını Kendi Sendikan Bizzat Yaptığı açıklama ile ortaya Çıkarmıştır.

Kayyum atanacağını Bile Bile Kongreye Gittiler

BUDA’MI YALAN?

Güvenlik İşe Kayyum

Sendika Yönetimi Genel Kurulun Zamanından Önce Toplanma Kararını Alırken Mahkemeden Kayyum Kararı Çıkağını Biliyor muydu?

Kayyum atanacağını Bile Bile Kongreye Gittiler! Kayyum Kararı Aldıran Güvenlik-İş Kurucularından Hasan Çiydem Haber Sitemize yaptığı açıklamada “Güvenlik-İş Sendikası ve diğer Sendikalara 2015 Yılında Çalışma Bakanlığınca Gönderilen yazıda Yargıtay 22 Hukuk Dairesinin Sendika Tüzüklerine Şube ve Genel Merkez Genel Kurullarının Ne zaman yapılacağını Açık olarak yazılması gerektiğine Karar verdiği için Sendikalardan  Tüzüklerini Buna Göre Değiştirmeleri İstendi. Bu talep Doğrultusunda Sendika  29-30.08.2015 Tarihinde gerçekleştirilen 2. Olağan Genel Kurulda  tüzüğün 16. Maddesine Genel Merkez Genel Kurulu 4 Yılda bir Yapılır ibaresi kondu. Bu tadilat yapıldığında kendinin de Delege olduğunu hatırlan Hasan Çiydem. Genel kurul Öncesi Tüm Yönetimin Bundan Haberdar olduğunu Fakat Danışmanların liste dışı kalan bazı Yönetim Kurulu Üyelerinin Seçilme riskine karşı Sendikanın Kayyuma Gideceğini bile bile Bu genel Kurula Gittiklerini İfade etti.

Hasan Çiydem’in Açıklamaları,

GÜVENLİK İŞ SENDİKASININ DEĞERLİ ÜYELERİ!
Sosyal medya ve basına yansıyan Güvenlik iş sendikasına kayyum atanması ile alakalı davanın bir üst mahkeme ile devam edeceğini bildirmekle birlikte hiçbir üyemiz bu süreç ile alakalı bir zafiyet yaşamayacaktır.Bu davanın muhatapları Güvenlik iş sendikasının yöneticileridir.  Bazı yöneticilerin yapmış olduğu usulsüzlükleri zaman zaman gerek sosyal medyada,gerek başka mercilerde dile getirdik. Kurucu üyesi olduğum bu sendikanın temelinde benim ve benimle mücadele eden bir çok arkadaşımın alın teri bulunmaktadır.Alın terimizi ve emeklerimizi yok sayanlara, yokluktan meydana getirdiğimiz sendikayı har vurup harman savuranlara karşı hukuki boyutta mücadele ettim. Bugüne kadar hiç bir mücadeleden kaçmadım yılmadım yıkılmadım. Çok şükür haklı olduğum bu davada adalet tecelli etmiştir.
Dün olduğu gibi bugün de Allah ömür nasip ettiği sürece yarında sendikamız ve Güvenlik görevlisi arkadaşlarımın yanında olmaya devam edeceğim. Sendikamızın hiç bir üyesi merak etmesin yönetimde olurum ve ya olmam amacımız makam değil Güvenlik görevlisinin kalplerindeki mekan, bize yeter de artar bile her zaman her daim yanınızdayım. Bu süreçte yanımda olan herkese çok teşekkür ederim Allah birliğimizi daim, davamızı muzaffer eylesin. Şeklinde Açıklamada bulundu.

Facebook adresimizden takip edebilirsiniz TIKLA

Güvenliğin Sesi Haber

Please follow and like us:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir