ÖGG Sınav Soru ve Cevapları Açıklandı!

ÖGG Sonuçları Açıklandı!  86. Dönem ÖGG Sınav Soru ve Cevapları Yayınlıyoruz.

ÖGG sonuçları açıklandı!  Özel Güvenlik 86. Temel Eğitim ve 62. Yenileme Eğitimini sonrası sınav 9 Şubat 2020 tarihinde gerçekleşti. Sınava katılan adaylar Emniyet Genel Müdürlüğü Özel Güvenlik Denetleme Başkanlığı tarafından yapılacak açıklamaları Beklerken. ÖGG sonuçları ile sınav soru ve cevapları ile ilgili gelişmeler haberimizde yer alıyor.

Özel Güvenlik 86. Temel Eğitim ve 62. Yenileme Eğitimini 3 Ocak 2020 tarihinde bitiren adaylar 9 Şubat 2020 Pazar günü sınava girdiler. Sınava katılan adaylar gözlerini sonuçlara çevirdi. Heyecanla sonuçların açıklanmasını bekleyen adaylar soru ve cevapların da yayınlanıp yayınlanmadığını öğrenmek istiyor. ÖGG sonuçları ile ilgili son dakika gelişmelerine haberimiz içerisinden ulaşabilirsiniz..

86. DÖNEM ÖGG SONUÇLARI AÇIKLANDI!

Özel Güvenlik 86. Temel Eğitim ve 62. Yenileme Eğitimi Sınavı sonuçları henüz açıklanmadı. Sonuçlar açıklandıktan sonra haberimiz içerisine eklenecektir.

ÖZEL GÜVENLİK SINAV SONUCU SORGULAMAK İÇİN TIKLAYINIZ

86. DÖNEM ÖGG SINAV SORU VE CEVAPLARI AÇIKLANDI MI?

Özel Güvenlik 86. Temel Eğitim ve 62. Yenileme Eğitimi Sınavı soru ve cevaplar açıklandı.

86. TEMEL EĞİTİM SINAVI A KİTAPÇIĞI İÇİN TIKLAYINIZ

86. TEMEL EĞİTİM SINAVI B KİTAPÇIĞI İÇİN TIKLAYINIZ

62. YENİLEME EĞİTİMİ A KİTAPÇIĞI İÇİN TIKLAYINIZ

62. YENİLEME EĞİTİMİ B KİTAPÇIĞI İÇİN TIKLAYINIZ

ÖGG SONUÇLARI NEREDEN SORGULANIR?

Özel Güvenlik Görevlisi sınav sonuçları “http://sinavsonuc.ozelguvenlik.pol.tr/” adresi üzerinden erişime açılacak. Sınav sonuçları açıklandığı dakikadan itibaren TC kimlik numaraları ile sorgulama yapabilecek.

ÖGG SINAV DEĞERLENDİRME VE YAZILI SINAVA İTİRAZ EDİLEBİLİR Mİ?

Yazılı sınava itiraz eden adaylar Halk Bankası Şubelerine sınav adı ve kimlik bilgilerini bildirerek 10 TL ücret yatıracaklardır.

Adaylar, ilgili banka hesabına yazılı sınava itiraz ücretini yatırdıktan sonra Özel Güvenlik Daire Başkanlığının www.ozelguvenlik.pol.tr web adresinde yer alan “Özel Güvenlik Personeli/Aday” uygulamasından kendi kullanıcı adı ve şifresi ile giriş yaparak itiraz açıklamasını belirtikten sonra adayın itiraz kaydı oluşturulmuş olacaktır. Ayrıca banka hesabına yatırdıkları sınav itiraz ücreti dekontlarını İl Emniyet Müdürlüğü Özel Güvenlik Şube Müdürlüklerine teslim edecek ve ilgili personel adayların veri girişlerini Özel Güvenlik Bilgi Sistemine yapacaktır.

Ücretini yatırmayan adayların itiraz dilekçeleri işleme alınmayacaktır.

Yapılan sınavla ilgili sınav soruları, cevap anahtarları, sınav sonucu, itiraz sonuçları ve sınavla ilgili talimatlar Özel Güvenlik Daire Başkanlığının www.ozelguvenlik.pol.tr web sitesinden Ar-Ge ve Bilgi Sistemleri Şube Müdürlüğü tarafından ilan edilecektir.

Facebook adresimizden takip edebilirsiniz TIKLA

Güvenliğin Sesi Haber

Please follow and like us:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir