Adana’da Özel Güvenlik Görevlisi İntihar Etti!

Adanada Özel Güvenlik Görevlisi İntihar Etti

Adana’da Özel Güvenlik Görevlisi İntihar Etti! Yakınları Sinir krizi geçirdi.

Adana’da, Özel bir hastanede özel güvenlik görevlisi olarak çalışan Muhammet Y. (32), kendini iple asarak intihar etti. 32 yaşındaki Muhammet Y.nin  yakınları ise evinin önünde dakikalarca gözyaşı döktü.

Olay, Yüreğir ilçesine bağlı Kazım Karabekir Mahallesinde, 2 katlı bir evde meydana geldi. Özel bir Hastanede özel güvenlik görevlisi olarak çalışan 2 çocuk babası Muhammet Y., sabah işe gitmedi. Muhammet Y.’yi merak eden iş arkadaşları evine gitti. Kapıyı açan eşi, kocasının teras katta olduğunu söyledi.

YAKINLARI SİNİR KRİZİ GEÇİRDİ

Yukarı çıkan eşi ve arkadaşları, Muhammet Y.’yi boynunda iple yerde hareketsiz halde yatarken buldu. İhbar üzerine adrese sevk edilen sağlık görevlileri tarafından yapılan incelemede Muhammet Y.’nin öldüğü belirlendi. Polisin ilk incelemesinde Muhammet Y.’nin, kendini iple astığı, ancak bir süre sonra ipin ağırlığı taşıyamayıp koptuğu tespit edildi. Acı haberi alan  Muhammet Y.’nin yakınları evinin önünde, sinir krizi geçidi.

25 YIL ÖNCE BABASINA TREN ÇARPMIŞ

Muhammet Y.’nin komşuları, genç yaşta yaşamına son veren güvenlik görevlisinin ekonomik ya da ailevi bir problemi olmadığını belirterek, ölümünün kendilerini şoke ettiğini söyledi.

Bu arada, Muhammet Y.’nin babası Duran Y.’nin 25 yıl önce iş yerine giderken çarpması sonucu hayatını kaybettiği ve Muhammet Y.’nin babasız büyüdüğü öğrenildi.

Facebook adresimizden takip edebilirsiniz TIKLA

Güvenliğin Sesi Haber

Kaynak: DHA

Please follow and like us:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir