Hastanelerde Çalışan Özel Güvenliklere Şiddet Bitmiyor!

Maltepe’de bir hastanenin karantina servisinde yakını olan şahıs, hastaneye alınmayınca dehşet saçtı. Hastanedeki güvenlik görevlilerine bıçakla saldıran şahıs iki güvenlik görevlisini yaraladı. Yaralılardan birinin durumunun ağır olduğu öğrenilirken şahıs gözaltına alındı.

Hastane Güvenliğine Bıçaklı Sadırı
Süreyyapaşa Hastanesinde Çalışan İki Güvenlik görevlisi bıçakla yaralandı

Hastanelerde Çalışan Özel Güvenliklere Şiddet Bitmiyor!

Maltepe SüreyyaPaşa Hastanesinde Karantina Servisinde yakını olan Şahıs Hastaneye girmek İstedi. Özel Güvenlik Görevlilerinin Güvenlik gerekçesi ile hastaneye almadığı şahıs Dehşet saçtı. Saldırgan iki Özel Güvenlik Görevlisini yaraladı. Yaralılardan Birinin durumunun ağır olduğu bildirildi. Yaralılardan durumu ağır olan  Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne sevk edilerek Tedavi altına alınırken saldırgan şahıs yakalanıp gözaltına alındı.

Olay, Maltepe Süreyyapaşa Göğüs Hastalıkları Hastanesinde saat 15.00 sıralarında yaşandı. İddiaya göre, hastanenin karantina servisinde yakını olan M.D., servise girmek istedi. Bunun üzerine hastanenin güvenlik görevlileri şahsa engel olunca tartışma çıktı. M.D. bıçakla güvenlik görevlilerine saldırdı.

2 güvenlik görevlisinden birinin durumu ağır.

Hastanelerde Çalışan Özel Güvenliklere Şiddet Bitmiyor!

Yaralanan iki güvenlik görevlisinden birinin durumunun ağır olduğu öğrenildi. Saldırgan M.D. olay yerinde polis tarafından yakalandı. Ağır yaralı güvenlik görevlisinin Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne sevk edildiği ve durumunun iyiye gittiği öğrenildi. Diğer yaralının ise Aynı Hastanede tedavi altında olduğu bildirildi.

Güvenliğin Sesi Haber Olarak Özel Güvenlik Görevlilerine yapılan Şiddeti Kınıyor Yaralı arkadaşlarımıza acil şifalar diliyoruz.

Artık Bu Şiddet Ve saldırılara karşı yetkilerden gerekli tedbirlerin alınmasını diliyoruz.

Facebook adresimizden takip edebilirsiniz TIKLA

Güvenliğin Sesi Haber

Please follow and like us:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir