Bursa’da Kadın Güvenlik Görevlisine Silahlı Saldırı!

Bursa Gemlik Serbest Bölge’de Özel Güvenlik Görevlisi Olarak Çalışan Kadına Sevgilisi  tarafından silahlı saldırıda Öldürüldü. Kendisi’de Özel Güvenlik Görevlisi olan Saldırgan Olaydan Sonra İntihar Etti.

Bursa’da Kadın Güvenlik Görevlisine Silahlı Saldırı! Kendisi’de  özel güvenlik görevlisi olan saldırgan önce sevgilisini silahla vurdu, daha sonra İntihar etti. Olayın Neden Kaynaklandığı hakkında bilgi alınamazken Emniyet yetkilerinin Kıskançlık şüphesi üzerinde durdukları bildirildi.

Bursa’da Kadın Güvenlik Görevlisine Silahlı Saldırı! Alınan bilgiye göre, olay Gemlik Serbest Bölgede bulunan bir fabrikada meydana geldi.  Olayda, Özel Güvenlik Görevlisi olarak çalışan Osman K, kendisi’de Özel Güvenlik Görevlisi  sevgilisi Özlem M’yi silahla vurdu.

Gemlik Serbest Bölgede Özel Güvenlik Görevlisi Olarak Çalışan  Özlem M. Özel Güvenlik Görevlisi olan sevgilisi Osman K. Tarafından Çalıştığı iş yerinde nedeni bilinemeyen bir sebeple Silahla vuruldu. Saldırgan Osman K. daha sonra aynı silahla kendisini vurarak intihara teşebbüs etti.

Ağır Yaralanan sevgiler ambulanslarla Gemlik Devlet Hastanesine sevk edildi.

Hastaneye kaldırılan Özlem M. ve Osman K. yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatlarını kaybetti.  ölenlerin Yakınlarını Büyük Üzüntüye boğan olayla ilgili  Emniyet Güçlerinin Araştırma ve soruşturması devam ediyor.

Facebook adresimizden takip edebilirsiniz TIKLA

Güvenliğin Sesi Haber

 

Please follow and like us:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir