Güvenlik-İş Sendikasında Üyelerin İsyanı Büyüyor!

Güvenlik-İş Sendikasında Üyelerin İsyanı Büyüyor!  Sendika Yönetimi Üyelerin Taleplerine Cevap Veremeyince Üyelerden Gelen Baskıları Bastırmak İçin Sosyal Medyada Grup Oluşturma Yoluna Gitti.

Güvenlik-İş'de İsyan Büyüyor
Güvenlik-İş Sendikasında Üyelerin İsyanı Büyüyor

 

Güvenlik Görevlilerinin Sorunlarına Çözüm Aramak Maksadıyla Oluşturulan Gruba Tüm Güvenliklerin Üye Olması İstendi.

Güvenlik-İş   Sendikası Bu günlerde Sendikanın İyi Yönetilmediğini ileri Süren Üyelerin Tepkisine Çareyi Sosyal Medyada Grup Kurarak gidermeye çalışıyor. Güvenlik-İş Sendikası Üyelerin büyüyen İsyanını gidermek İçin Sosyal Medyaya sarıldı.

Güvenlik-İş Sendikasında Üyelerin İsyanı Büyüyor!

Güvenlik-İş Sendikasının Mevcut Yönetimin Üyelerini bugüne kadar sürekli İşkollarının Değişmeyeceği Güvenliklerin  19 İşkolunda Kalacağının garantisini vermişti.  Fakat bu Söylemlerin gerçeği yansıtmadığının ortaya çıkmasıyla oluşan üye kayıplarının önüne geçmek için Sosyal medyaya sarıldı.

Bütün bunlar Yaşanırken Sendika üyesi LOOMIS Çalışanların  İşten Atılmaları ve Üyelerin Sendikanın Kendilerini yarı yolda bıraktığına dair iddialarına cevap veremeyince Çareyi Sosyal Medyada Grup Oluşturmakta aramaya başladı.

Türkiye Geneli Özel Güvenlik Grubu.

Güvenlik-İş Sendikasında Üyelerin isyanı Büyüyor.

Sendikanın Sosyal Medya Hesapları Üzerinden Sürekli Yöneticilere Eleştiri ve Hakarete varan tepkilerin önüne geçemeyen Sendika yönetimi çareyi bu eleştiride bulunanları Engellememek ve gruptan atmakta çare olmadı. Bu kez Sendika yönetimi İstanbul Bölge Başkanı Kenan Karabulut’a  Türkiye Geneli Özel Güvenlik Grubunu kurdurdu. Tüm Özel Güvenliklerin davet edildiği grupta yapılacak Yayınlara kısıtlama getirildi. Özel Güvenlikler Eleştiride Bulunurlarsa Sendika Yönetimi aleyhine açıklama yaparlarsa bunlar yayınlanmayacak.

En Büyük Tepki PTT’de Çalışan Özel Güvenliklerden Geldi.

PTT’de Çalışan Özel Güvenlik Görevlileri Kendi Sosyal Medya Hesaplarından isyan etmeye başladılar. PTT’de Çalışan Sendika Üyesi Özel Güvelik Görevlileri Sosyal medya paylaşımlarında yönetime veryansın etti.

” Ellerinde Sendika var bir halt ettikleri yok anca orada burada grup kurarak işte herkes eklerse sayımız ikiye katlanacak, sorunları burada paylaşalım çözüm üretelim,birlik olalım. Rehberinizdeki herkese mesaj atalım guruba gelsin.”

“Yahu Sen Elindeki Sendikaya 84 TL aidat Alıp Alemlerde Yemekten, Üyeleri Tehdit Etmekten, İşverene Şikayet Etmekten Başka Ne yaptın’da Sağdan Soldan Adam Topluyorsun.”

Güvenlik İş Sendika Yönetiminde Güvensizlik Had safada

“Yoksa Birilerine ben şu kadar kitleyi kontrol ediyorum bana’da şurada yer verin bende şunu istiyorum diye pazarlık’mı yapacaksın? İş yapmayacağınız elinizdeki Sendikadaki icraatlarınız’dan belli, iş yapmayacaksan çözüm üretmeyeceksen o zaman başka bir hesap var bu işte.”

“Bunu herkes biliyor siz Güvenlikleri böyle gruptan, sayfadan kontrol ettiğinizi sanıyorsunuz deve kuşu gibi kafanızı o gruba gömmüşsünüz sizi kimse görmüyor zannediyorsunuz herkes her şeyin farkında.”

Şeklinde yaptıkları paylaşımlarla Sendika Yönetiminin İstifasını istediler.

Güvenliğin Sesi Haber 

Please follow and like us:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir