Özel Güvenlik Görevlisi İşyerinde Ölü Bulundu!

 

ANTALYA’da bir firmada güvenlik görevlisi olarak çalışan Evren Yıldırım (39), kulübesinde ölü bulundu.

Güvenlik Görevlisi Ölü Bulundu

Yıldırım’ın geçen hafta cumartesi günü babası Ali Yıldırım’ı kaybettiği, bugün de nöbet çıkışı mezarını ziyaret etmeyi düşündüğü belirtildi.

Özel Güvenlik Görevlisi İşyerinde Ölü Bulundu!

Konyaaltı ilçesindeki bir iş yerinde güvenlik görevlisi Evren Yıldırım, bugün saat 08.30 sıralarında mesai arkadaşları tarafından kulübesinde hareketsiz bulundu. İhbar üzerine adrese polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Adrese gelen sağlık ekipleri, Evren Yıldırım’ın yaşamını yitirdiğini belirledi. Olay yerinde yapılan incelemenin ardından Evren Yıldırımın Cenazesi Antalya Adli Tıp Kurumu Morguna kaldırıldı.

ANTALYA’da Özel bir firmada Özel Güvenlik Görevlisi olarak çalışan Evren Yıldırım (39), kulübesinde ölü bulundu. Yıldırım’ın geçen hafta cumartesi günü babası Ali Yıldırım’ı kaybettiği, bugün de nöbet çıkışı mezarını ziyaret etmeyi düşündüğü belirtildi.

Özel Güvenlik Görevlisi İşyerinde Ölü Bulundu!

Konyaaltı ilçesindeki Özel bir iş yerinde Özel Güvenlik Görevlisi Evren Yıldırım, bugün saat 08.30 sıralarında mesai arkadaşları tarafından kulübesinde hareketsiz  vaziyette bulundu. İhbar üzerine adrese polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Adrese gelen sağlık ekipleri, Evren Yıldırım’ın yaşamını yitirdiğini belirledi. Olay yerinde yapılan incelemenin ardından Evren Yıldırım’ın cansız bedeni, otopsi yapılmak üzere Antalya Adli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı. Özel Güvenlik Görevlisi Geçen cumartesi günü Serik ilçesi Çandır Mahallesinde yaşayan babası Alim Yıldırım’ı kaybeden Evren Yıldırım’ın bugün nöbet çıkışı mezarına gitmek için kardeşleri ile sözleştiği ortaya çıktı. DHA-Güvenlik Türkiye-Antalya Bülent TATOĞULLAR

Güvenliğin Sesi Haber 

 

Please follow and like us:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir