Sakarya’da Virüsü Yenen Anne Kızına Kavuştu!

Sakarya’da, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’ne Bağlı KYK Yurdunda Özel Güvenlik Görevlisi Olarak Çalışan Emine Tekoğlu, Korona Virüse Yakalandı.

Sakaryada Virüsü Yenen Anne Kızına Koştu

23 Günlük Tedaviyle Korona Virüsü Yenip, Hastaneden Taburcu Olan Anne, 3,5 Yaşındaki Kızıyla Evinin Önünde Kucaklaştı.

Sakarya’da Virüsü Yenen Anne Kızına Kavuştu!

Korona Virüsündün En Çok Etkilenen Kesimlerin başında Gelen Özel Güvenlik Görevlilerinden Virüsü yenenlerin haberleri Gelmeye devam ediyor. Sakarya’da Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne Bağlı Kredi Yurtlar Kurumu Yurdunda Özel Güvenlik Görevlisi Olarak Çalışan Emine Tekoğlu, Korona Virüse yakalandı.

Emine Tekoğlu, Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesinde, 23 gün boyunca virüs tedavisi gördü.

Korona Virüsün İsimsiz Kahramanları.

Dünyayı etkisi altına alan yeni tip koronavirüs (Kovid-19) pandemisi nedeniyle milyonlarca insanın evine kapandığı, aile bireyleriyle dahi temastan kaçındığı süreçte. Ülke genelinde görev yapan 320 bini aşkın özel güvenlik görevlisi; alışveriş merkezi, hastane, terminal gibi 90 binin üzerinde yerde büyük bir özveriyle gece gündüz demeden çalışıyor.

Kovid-19’la savaşta sağlık çalışanları ve güvenlik görevlileriyle ön saflarda yer alan bir kesim de özel güvenlikleri. Hastane, alışveriş merkezi, terminal gibi riskli noktalarda önemli görevler üstlenen özel güvenlikçiler, salgınla mücadelenin isimsiz kahramanları oluyor.

Bunlardan Biride Emine Tekoğlu, Sakarya KHK’da Özel Güvenlik Görevlisi olarak Çalışıyordu. Ama Virüse Yakalandı 23 gün boyunca Eğitim ve Araştırma Hastanesinde tedavi gördü. Hastalığı yenen Tekoğlu Taburcu olur olmaz soluğu Kızının yanında aldi.

VİRÜSÜ ATLATIP KIZINA KOŞTU!

Sakarya’da Virüsü Yenen Anne Kızına Kavuştu!

Tedavinin ardından virüsü yenip sağlığına kavuşan Tekoğlu hastaneden taburcu olurken, 3,5 yaşındaki kızı Masal Mina da en güzel kıyafetini giyip, evlerinin önünde annesini bekledi.

Anne ve kızın, evlerinin önünde özlemle birbirlerine sarıldıkları o anlar ise cep telefonu kamerasıyla görüntülendi. Kaynak:DHA

Güvenliğin Sesi Haber 

Please follow and like us:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir