Özel Güvenlik Görevlisi Yılın Personeli Seçildi!

BURDUR’da KYK yurdunda çalışan özel güvenlik görevlisi Ali Özdemir (38), yılın personeli seçildi.

Özel Güvenlik Görevlisi Yılın Personeli Seçildi!

Özel Güvenlik Görevlisinin Yurt Dışından Gelenlere Davranışı Yılın Personeli Seçilmesini Sağladı.

BURDUR’da KYK yurdunda çalışan Özel Güvenlik Görevlisi Ali Özdemir (38), yılın personeli seçildi. Korona virüs sürecinde yurt dışından getirilen bir vatandaşa yardım ederek takdir kazanan Özdemir, Yurt Müdürü Mustafa Özçelik tarafından ödüllendirildi.16 yıldır özel güvenlik görevlisi olarak çalışan Ali Özdemir, korona virüs tedbirleri kapsamında yurt dışından getirilerek Fereli Sinan Efendi Yurdunda karantinaya alınan maddi durumu iyi olmayan bir vatandaşa yaptığı maddi yardım nedeniyle Yurt Müdürü Mustafa Özçelik tarafından yılın personeli seçildi.

Yurt Müdürü Mustafa Özçelik, Biz her yıl yılın personeli olarak yurdumuzda bir arkadaşımızı seçiyorduk.

Yurt Müdürü Mustafa Özçelik, Biz her yıl yılın personeli olarak yurdumuzda bir arkadaşımızı seçiyorduk. Bu yıl da Ali kardeşimizi seçtik. Ali kardeşimizi seçmemizin sebebi korona virüs sebebiyle Kuveyt’ten gelen işçi kardeşlerimizden birisinin yanında hiç parası olmadığı, hatta ailesini arayabilecek telefonunun dahi olmadığını bildirince Ali kardeşimiz de cebinde bulunan yüklü bir miktarda parayı o kardeşimize takdim etti. O kardeşimiz de parayı ailesine gönderdi. Biz de bundan dolayı Ali kardeşimizi yılın personeli seçerek hediyesini takdim ettik dedi.

Özel Güvenlik Görevlisi Ali Özdemir Yardıma İhtiyacı Olanlara Yardım Etmek İnsanlık Borcumuz Dedi.

Ali Özdemir de Korona virüs sürecinde bize gelen misafirlerimiz içerisinde bir tane yardıma muhtaç vatandaşımız vardı. 14 günlük karantina sürecinde ihtiyaçlarını göremeyecek seviyedeydi. Kendisine maddi olarak yardımcı olduk. Yardıma ihtiyacı olduğunu düşündük, durum onu gösteriyordu. Biz de kendisine yardımcı olmaya çalıştık. Çocukları için kendisi için hayır amaçlı olarak yardımcı oldum diye konuştu.  Özel Güvenlik Görevlisi Ali Özdemir Özel Güvenlik Görevlilerinin her hayatın içinde olduğu ifade etti. Kendilerinin 5188 sayılı  Yasa hükümleri gereği çalıştıklarını korona virüsü günlerinde de ellerinden geleni yaptıkları ifade ederek kendisini ödüle layık görenlerede teşekkür etti. Kaynak DHA

Güvenliğin Sesi Haber

 

Please follow and like us:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir