Özel Güvenlikler Su Kanalında Ceset Buldu!

İzmir’de Akşam Saatlerinde Özel Güvenlik Görevlilerince Ceset İhbarında Bulunuldu.

Başlatılan incelemede bulunan cansız bedenin 30 yaşında bir erkeğe ait olduğu ve üzerinde darp izleri olduğu belirlendi. Kimlik tespiti için çalışan ekipler, güvenlik kameralarını da incelemeye aldı.

Özel Güvenlikler Su Kanalında Ceset Buldu!

İzmir- Aydın karayolu Torbalı Mahallesi yakınlarında yol kenarındaki su kanalında, dün saat 22.00 sıralarında, yakındaki bir kolejin özel güvenlik görevlileri tarafından erkek cesedi bulundu. Özel Güvenlik Görevlilerinin ihbarı üzerine bölgeye jandarma, polis ve sağlık ekipleri sevk edildi.

Başlatılan incelemede su kanalında bulunan cansız bedenin  30 yaşlarında olduğu, tahmin edilen erkeğe ait ceset sudan çıkartıldı. Güvenlik güçleri ve sağlık ekiplerinin ceset üzerinde yaptığı incelemede, cesedin çeşitli yerlerinde darp izleri olduğu belirlendi.

Güvenlik kameraları incelemeye alındı

Özel Güvenlikler Su Kanalında Ceset Buldu!

Üzerinden kimlik çıkmayan ceset, yapılan incelemenin ardından otopsi için İzmir Adli Tıp Kurumu morguna gönderildi. Güvenlik güçleri, cinayete kurban gittiği sanılan gencin kimliğinin tespitine çalışıldığını bildirirken, bölgedeki mobese ve güvenlik kamerası kayıtları da incelemeye alındı. Kaynak DHA

Güvenliğin Sesi Haber

 

Please follow and like us:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir