Ünlü Ukraynalı Modele İzmir’de Dayak İddiası!

Dünyaca ünlü Ukraynalı top model Daria Kyryliuk ve arkadaşları; İzmir’in Çeşme ilçesindeki bir sahil plajında yer alan beach club’de  güvenlik görevlileri tarafından saldırıya uğrayıp darp edildiklerini İddia Etti.

Ünlü Ukraynalı Modele İzmir'de Dayak İddiası!
Ünlü Ukraynalı Modele İzmir’de Dayak İddiası!

Ünlü Ukraynalı Modele İzmir’de Dayak İddiası!

Dünyaca ünlü Ukraynalı top model Daria Kyryliuk ve arkadaşları, iddiaya göre Çeşme Dalyan’da faaliyet gösteren turistik Momo beach tesisinde görevli güvenlik görevlilerinin saldırısına uğradı.

Sebebi henüz belirlenemeyen saldırıda model Daria Kyryliuk ve 3 kadın arkadaşı, feci şekilde darp edildi.

Daria Kyryliuk, kullandığı sosyal medya platformundan olay sonrası çekilmiş bir fotoğrafını paylaştı. Aldığı darbelerle yüzünde morluklar ve kanama meydana gelen Kyryliuk, fotoğrafın altına “Sessiz kalmak istemiyorum ve hikayemi bana, erkek arkadaşım ve grubumuza ne olduğunu anlatmak istiyorum. Momo Plajının (Çeşme, Türkiye) güvenliği bize saldırdı. Dört kız (ben dahil) yüzüne yumruk atıldı ve çocuklar kötü yaralandı. Polise ayrıntılı raporlar verdik. Olanlara kör bir göz çevirip durmamalıyız” şeklinde not düştü.

POLİS İFADELERİNE BAŞVURDU

Ünlü Ukraynalı Modele İzmir’de Dayak İddiası!

Ünlü model Kyryluuk ve darp edilen Birleşik Arap Emirlikleri uyruklu arkadaşı Mansoor Saeed Saıf Jabr Alsuwaıdı’nın şikayeti üzerine polis soruşturma başlattı. Çeşme İlçe Emniyet Müdürlüğü Aile İçi ve Kadına Karşı Şiddetle Mücadele Büro Amirliği ekipleri, darp edilen Kyryliuk ve arkadaşı Alsuwaıdı’nın ifadelerini aldı. Polis, ayrıca Kyryliuk’un erkek arkadaşı Baran Güneş ile Jake Peter Wıllıs Flemıng’in olayla ilgili bilgisine başvurdu.
Daria Kyryliuk ifadesinde tatil için geldiği Çeşme’de erkek arkadaşının’da aralarında bulunduğu bir grup ile gittiği beach club’dan saat 03.00 sıralarında çıkarken; nedensiz olarak özel güvenlik görevlileri tarafından darp edildiklerini söyledi.
Alsuwaıdı de ifadesinde aynı konuyu anlattı. İkili, kendilerini darbeden kişinin isminin ‘Kadir’ olduğunu kaydetti.

EMNİYETTEN SORUŞTURMA 

Polis, ünlü modelin ismini verdiği kişinin, beach club’ın güvenlik müdürü Kadir K. (38), olduğunu belirledi. Polisin telefonla ulaştığı Kadir K. Şehir dışında olduğunu söyledi. Polisin olayla ilgili soruşturması sürerken, beach club’ın yetkililerinden biride gerekli açıklamayı sosyal medyadan yaptıklarını belirtip; “Emniyet şu an için işin takibinde. Görüntülü herhangi bir açıklama yapmamamız avukatlar tarafından söylendi. Emniyet olayın iç yüzünü soruşturuyor. Suçlamaları zaten kabul etmedik” dedi.

‘GÜVENLİK EKİBİMİZİN OLAYLA İLGİLİ DAHLİ YOK’ 

Beach club tarafından sosyal medyada yapılan yazılı açıklamada ise “İşletmemizin otopark kısmında iki grup arasında çıkan kavgaya güvenlik görevlilerimiz müdahale etmek durumunda kalmıştır. İşletmemizde geçirdiği vakitlerde, kendisi arkadaşlarına sergilediği hırçın ve agresif tavırlarından dolayı Daria Kyryliuk’a sevgilisinin korumaları, mekanda bulunduğu süre boyunca eşlik etmiştir.  Taraflar güvenlik bir şekilde ayrıldıktan sonra Daria Hanım’ın evine gittiği ve komşuları ile de kavga ettiğini ve olaya polisin müdahale ettiği öğrenilmiştir” denildi.
Açıklamada ayrıca Daria Kyryliuk’un Instagram’daki paylaşımında iddia ettiği gibi meydana gelen yaralanmada işletmenin güvenlik ekibinin hiçbir dahli olmadığı da savunulup, “Daira Kyryliuk ve beraberindekiler 2 Ağustos’ta tekrar mekanımıza gelmişlerdir” denildi.

Bu haberlerden Sonra İzmir Valiliğince Çeşmede İçlerinde Olayların yaşandığı iddia edilen Club’ın da Bulunduğu 15 mekanın Korona Tedbirlerine uymadığı gerekçesi ile 15 gün süreyle kapatıldığı bildirildi.

Güvenliğin Sesi Haber

 

 

 

Please follow and like us:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir