Sağlıkta Şiddet Mağdur Güvenlik ve Başhekim

KOCAELİ Hastaneye Refakatçi Olarak Alınmayınca Terör Estirdi Özel Güvenlik Görevlisi ve Başhekime Saldırdı.

Hastaneye refakatçi olarak alınmayınca terör estirdi Özel güvenlik görevlisi ve başhekim yaralandı
KOCAELİ Hastaneye refakatçi olarak alınmayınca terör estirdi Özel güvenlik görevlisi ve başhekim yaralandı.

Hastaneye refakatçi olarak alınmayınca terör estirdi Özel güvenlik görevlisi ve Başhekim yaralandı. KOCAELİ’nin Körfez ilçesinde özel bir hastaneye rahatsız olan eşiyle birlikte gelen E.Y.  Pandemi kuralları nedeniyle refakatçi alınmadığının söylenmesi üzerine hastanede olay çıkardı.

Sağlıkta Şiddet Mağdur Güvenlik ve Başhekim!

Hastaneye refakatçi olarak alınmayınca terör estirdi Özel güvenlik görevlisi ve başhekim yaralandı.

KOCAELİ’nin Körfez ilçesinde özel bir hastaneye rahatsız olan eşiyle birlikte gelen E.Y., pandemi kuralları nedeniyle refakatçi alınmadığının söylenmesi üzerine hastanede olay çıkardı. Yanına topladığı kalabalıkla geri dönen şahıs metal sopalarla görevlilere saldırdı. Olayda bir özel güvenlik görevlisi omzundan yaralanırken, hastanenin başhekiminin burnu kırıldı.

Hastaneye refakatçi olarak alınmayınca terör estirdi Özel güvenlik görevlisi ve başhekim yaralandı.

Sağlıkta Şiddet Mağdur Güvenlik ve Başhekim!

Olay, dün sabah saatlerinde Körfez Güney Mahallesinde bulunan özel bir hastanede meydana geldi. Rahatsız olan eşiyle birlikte hastaneye gelen E.Y. isimli kişi, görevliler tarafından pandemi kuralları gereği hastane içerisine hasta dışında kimsenin alınmadığı konusunda uyarıldı. Bunun üzerine öfkelenen E.Y. hastaneden ayrıldı. Eşinin tedavisinin tamamlanmasının ardından, yaklaşık 2 saat sonra hastaneye gelen E.Y. ve yanındaki kalabalık grup, ellerindeki metal sopalarla görevlilere saldırmaya başladı.

Olayı görerek araya giren özel güvenlik görevlisi Ali Terzioğlu’nun aldığı darbelerden dolayı omzu çıktı. Kavgayı ayırmaya çalışan hastanenin başhekimi Op. Dr. Ufuk Şenel’in ise burnu kırıldı. Saldırganlar olay yerine gelen polis ekipleri tarafından gözaltına alındı. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Hastanelerde Sağlık ve Güvenlik Çalışanlarına Şiddet Bitmiyor.

Hastanelerde Sağlık ve Özel Güvenlik Görevlilerine uygulanan şiddetin bir türlü önüne geçilemediği iddia edildi. Özel Güvenlik Görevlileri Sitemize yaptıkları açıklamada sağlık çalışanlarına uygulanan şiddet için çıkarılan yasanında işe yaramadığını iddia ettiler. Özel Güvenlik Görevlileri şiddet sorunun en kısa sürede çözülmesini talep ettiler. Özel Güvenlik Görevlilerinin Sorunlarıyla ilgilenmesi gereken Sendikaların sadece aidat topladıklarını ifade ederek; Özel Güvenlik Görevlilerinin sorunlarına el atacak yetkililere çağrıda bulundular. Artık Bu şiddete Dur denilmesi çağrısında bulundular.

Güvenliğin Sesi Haber

 

Please follow and like us:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir