Güvenlik Görevlilerinin Erken Müdahalesi Faciayı Önledi!

Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Acil Servis Önünde 07 KCE 16 Plakalı Araç Nedeni Bilinmeyen Bir Sebeple Alev Aldı.

Güvenlik Görevlilerinin Erken Müdahalesi Faciayı Önledi!
Güvenlik Görevlilerinin Erken Müdahalesi Faciayı Önledi!

Özel Güvenlik Görevlilerinin Olaya Erken Müdahalesi Neticesinde Büyük Bir Facianın Önüne Geçildi.

Güvenlik Görevlilerinin Erken Müdahalesi Faciayı Önledi!

Edinilen bilgiye göre, olay saat 16.30 sırasında Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Acil Servis önünde meydana geldi. Hastanede akrabalarının tahlilini yaptıran İbrahim Alagöz 07 KCE 16 plakalı otomobiliyle yola çıktığı sırada aracın motor bölümünden bir anda alevler yükseldi. Hemen aracındaki gaz bağlantılarını kesen Alagöz, araçtakileri dışarı çıkardı. Alevler kısa sürede otomobilin tüm motor kısmını sardı.

Alev Alan Araca İlk Müdahale Özel Güvenlik Görevlilerince Yapıldı.

Yangına ilk müdahaleyi yangın söndürme tüpleri ile  hastanenin Özel Güvenlik Görevlileri yaptı ve  durumu 112 Acil Çağrı Merkezine bildirdi. Yapılan ihbarla olay yerine çok sayıda itfaiye ve polis ekibi sevk edildi. İtfaiye gelinceye kadar yangına hastanenin özel güvenlik görevlileri yangın söndürme tüpüyle müdahale etmeye çalıştı.

Özel Güvenlik görevlileri alevleri söndürmeyi başardı.

İtfaiye ekipleri de yanan aracın tüm bağlantılarını kesip soğutma işlemi yaptı. Yangını etraftaki vatandaşlar da meraklı gözlerle izledi. Soğutma çalışmalarının tamamlanmasının ardından otomobil, çekici yardımıyla çekildi. Söndürme ve soğutma çalışmaları vatandaşların cep telefonu kamerasına yansıdı.

İbrahim Alagöz ise soğutma çalışmalarını endişeli gözlerle izledi. Alagöz’ün, aracını 9 ay önce ihtiyaç kredisi ile aldığı ve daha borcunu bitirmediği öğrenildi.

Güvenliğin Sesi Haber

Please follow and like us:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir