Özel Güvenlik Görevlisinin Fare İle İmtihanı!

Denizli’de, özel bir şirkettin güvenlik kulübesine sızarak güvenlikçinin pantolonun paçasından içeriye giren fare, görevliye zor anlar yaşattı. Baldırına kadar çıkan fareyi eliyle yakalamayı başaran güvenlikçinin başına gelen komik macera kameralara yansıdı.

Özel Güvenlik Görevlisinin Fare İle İmtihanı!
Güvenlik Kabinine >Giren Fare Güvenlik Görewvlisine Zor Anlar Yaşattı

Özel Güvenlik Görevlisinin Fare İle İmtihanı!

Olay, Denizli’nin Merkezefendi ilçesinde özel bir şirketin giriş kapısında bulunan güvenlik kulübesinde meydana geldi. Güvenlik kulübesine giren davetsiz misafir, güvenlik görevlisi G.P’ye zor anlar yaşattı. Dikkatini sürekli takip ettiği kameralara yoğunlaştıran güvenlikçi, kulübeye sızan fareyi ancak pantolonunun ayak paçasından içeriye gireceği sırada fark etti. Fareyi çıkarmak için ilk başta soğukkanlılığını koruyan güvenlik görevlisi, daha sonra çırpınmaya başladı.

Özel Güvenlik Görevlisinin Zor Anları Güvenlik kamerasına Yansıdı.

Özel Güvenlik Görevlisinin Fare İle İmtihanı!

Güvenlik görevlisinin, fare ile yaşadığı komik mücadelesi saniye saniye kameralara yansıdı. Pantolonunun paçasından giren fareyi üstten bastırdığı eliyle engellemeye çalışan güvenlikçi, hayvanın ısrarlı ilerleyişine engel olamadı. Daha sonra fareyi öldürerek bacağından çıkarmayı başarsa da, kendisini ısırmasına engel olamadı. Güvenlikçinin, ölen fareyi bacağından çıkardıktan sonra korkarak yaklaşıp incelemesi ise dikkatlerden kaçmadı.

Yaşan bu olayda gösterdiki Özel Güvenlik Görevlilerinin Çalışma alanlarının ne adar güvenli alanlar olduğunu bir kez daha gösterdi. Halbuki Covit-19 Hala gündemde olduğu bu günlerde özel güvenlik görevlilerinin daha hijyen kurallarına uygun olarak çalışmalarının sağlasının önemine gün yüzüne çıkardı.Kaynak İHA

Güvenliğin Sesi Haber

Please follow and like us:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir