Ülkem İş den Kamu Kurumlarına Ziyaret

Ülkem-İş Konfederasyonu Genel Başkan Yardımcısı Kamu kurumlarına Nezaket Ziyaretinde Bulundu.

Ülkem İş den Kamu Kurumlarına Ziyareti!

Bünyesinde Değişik İşkollarında faaliyet gösteren Sendikaları barındıran Ülkem-İş Konfederasyonu Ülke genelinde örgütlen çalışmalarına devam ediyor. Son Olarak Ülkem-İş konfederasyonu Genel Başkan Yardımcısı ve Öz-Sağlık Sen Genel Başkanı Fatih Öksüz ve beraberindeki heyetle birlikte Konya’da Kamu kurumlarını ziyaret ederek sendikaları hakkında bilgi verdi.

Başkan Öksüz; “Ülkem-İş Konfederasyonuna bağlı Öz Sağlık Sen Genel Merkezi olarak kamuda çalışan işçilerin iş yerlerine ziyaret gerçekleştirmek üzere Konya programı düzenledik. Bu kapsamda ilk olarak Aile Çalışma ve Sosyal Politikalar Bakanlığı İl Müdürlüğü daha sonra sırasıyla Numune Hastanesi, Karatay Çocuk Evleri Sitesi,  Mevlana Çocuk Evleri Sitesi ile Alâeddin Çocuk Destek Merkezi müdürleriyle görüşmeler gerçekleştirdik, sorunlarımızı içeren talep kendilerine takdim ettik” dedi.

 Ülkem-İş Konfederasyonu Genel Başkan Yardımcısı ve Öz Sağlık Sen Genel Başkanı Fatih Öksüz; Konya’da kamu kurumlarını ziyaret ederek sendika hakkında bilgi verdi.

Ülkem İş den Kamu Kurumlarına Ziyareti!

Öksüz şunlara söyledi: “Sendikamız tanıtarak Görüşmelerimizde 696 sayılı KHK ile taşeron işçilikten kadroya geçen işçilerin yaşamış oldukları başta tayin hakkı, enflasyon farkı verilmemesi, yüzdelik maaş farklarının ödenmemesi, Çalışma saatleri ve mesai sistemi olmak üzere buna benzer birçok sorunlar olmak üzere geçici işçilerin çalışma süreleri gibi birçok konu aktardık. Ülkem-İş Konfederasyonu olarak çalışma yaşamında yaklaşık 1 milyon işçiyi ilgilendiren bu sorunların çözüme kavuşturulması için bundan sonrada mücadelemizi sürdüreceğiz.

Ülkem-İş Konfederasyonu Genel Başkan Yardımcısı Fatih Öksüz, Konfederasyonlarının Ülkemizde Çalışma Hayatına katkı vermek ve çalışanların umu olmak için kurulduklarını söyledi. Öksüz Çalışanların Mevcut Sendikaların Çıkar kavgalarından bıktıklarını ifade ederek, İşçilerin artık Yeni bir anlayış yeni bir bakış aradıklarını söyledi.

Ziyaretlerde Genel Başkan Yrd. Hakan Alkan, Öz İş Sendikası İl Başkanı Ahmet Koruk, Öz Sağlık Sen İl Başkanı Seher Kıran’da eşlik etti.

Güvenliğin Sesi Haber

Please follow and like us:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir