Sabiha Gökçen Havalimanında maske denetimi yapıldı!

Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı’nda maske ve mesafe denetimi yapıldı. Ekipler maskesini hatalı takan personel ve yolculara uyarılarda bulundu.

Sabiha Gökçen Havalimanında maske denetimi yapıldı!

Sabiha Gökçen Havalimanında maske denetimi yapıldı!

Koronavirüsle mücadelede artan vaka sayılarının ardından denetimler sıklaştırdı. İstanbul Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı’nda koronavirüsle mücadele kapsamında maske denetimi yapıldı. Denetimlere İstanbul Emniyet Müdürlüğü Sabiha Gökçen Havalimanı Şube Müdürlüğü, İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı Terminal İşletmesi (İSG) ve Sabiha Gökçen Havalimanı Özel Güvenlik ekipleri katıldı. Ekipler yolculara ve havalimanı personellerine maske ve mesafe konusunda uyarılarında bulundu.

Sabiha Gökçen Havalimanında maske denetimi yapıldı!

SABIHA GOKCEN ULUSLARARASI HAVALIMANI’NDA MASKE VE MESAFE DENETIMI YAPILDI. EKIPLER MASKESINI HATALI TAKAN PERSONEL VE YOLCULARA UYARILARDA BULUNDU. 

Yapılan Denetimlere Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanında Çalışan Ulusal Güvenlik Şirketine bağlı Özel Güvenlik Görevlileri ‘de katıldı.

Denetimler hakkında yolcular olumlu tepkiler verdiler. Birçok Yolcu Bazı sorumsuların maske takmadığını bazılarının ‘da burunlarını dışarıda bırakarak kurallara uygun davranmadıklarını ifade ettiler. Yine Uçaktan inerken Yetkililerin uyarılarını dikkate almayan sorumsuz bazı kişilerin kapılara yığılarak mesafe kuralarını ihlal ettiklerini ifade ettiler.

Denetimler hakkında yolcu Yılmaz Güngör, “Denetimleri yerinde buluyorum. Olması gereken bir şey. Sorumsuz insanları en azından bilgilendiriyorlar. Bana toplu yerlerde maskemi takmamı gerektiğini söylediler” ifadelerini kullandı. Kaynak: DHA

Güvenliğin Sesi Haber

Please follow and like us:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir