Sendikalardan Gelecek Partisi Genel Merkezine Ziyaret!

Sendikalardan Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ’a Ziyaret.

Sendikalrdan Gelecek Partisine Ziyaret

Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ, ÖGG-İŞ, İSG-SEN ve PTT Kargo Sen Genel başkanları ile bir araya geldi.

Sendikalardan Gelecek Partisi Genel Merkezine Ziyaret!

Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ, Öztüm Güçlü Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası ÖGG-İŞ Genel Başkanı Soner Güney, İş Sağlığı ve Güvenliği Çalışanları Sendikası İSG-SEN Genel Başkanı İrfan Sayar ve  PTT Kargo Sen. Genel Başkanı Naim Çakıröz’ü  Gelecek Partisi Genel Merkezi binasında konuk etti.

Görüşmede Sendika Başkanları Sendikalar üzerindeki Baskıları ve Üyelerine karşı yapılan yıldırma politikalarını anlatılar. Özellikle Son günlerde Ptt’de Yaşanan  Ptt Kargo-Sen ve üyelerine yapılan baskıları anlatan Başkanlar Sendikalaşmanın işçilerin Anayasal hakkı olduğunu dile getirdiler. Kendilerine uygulanan yıldırma politikalarına karşı sonuna kadar direneceklerini ifade ettiler.

Gelecek Partisi İktidarında Sendikal Haklar Sonuna kadar Kullandırılacak

Sendikalardan Gelecek Partisi Genel Merkezine Ziyaret!

Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ’da Çalışanların Sendikal haklarının engellemeyeceğini ifade ederek;  Sendikaya üye oldukları için işten çıkarılan işçileri sonuna kadar desteklediklerini ifade etti.

Selçuk Özdağ Gelecek Partisi Genel Başkanı Sayın Ahmet Davutoğlu’nun Başbakanlığı döneminde Taşeron İşçilerin Kadroya alınmasına karar verildiği ifade ederek; KİT’lerdeki çalışanların halen kadroya alınmamasının kamuda ayrımcılık yarattığını söyledi. Gelecek Partisinin İktidarında Kamuda Taşeron kalmayacak dedi.

Gündeme dair görüş ve önerileri ile sendikaların güncel durumuna dair sohbet eden Özdağ sendika başkanlarına ziyaretleri için teşekkür etti.

Güvenliğin Sesi Haber

 

Please follow and like us:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir