Sağlık Camiasında Koronavirüs Kayıpları Devam Ediyor!

Koronavirüs Nedeniyle Sağlık Camiasında Kayıplar Devam Ediyor!

Sağlık Camiasında Koronavirüs Kayıpları Devam Ediyor!

Koronavirüs ‘ten Kayıplar Yeni Yılın Hemen Öncesinde ve İlk Saatlerinde ‘de Sürdü

Sağlık Camiasında Koronavirüs Kayıpları Devam Ediyor!

Koronavirüs salgını alınan tüm tedbirlere rağmen, özellikle Sağlık Sektöründe çalışanları ve  Özel Güvenlik Görevlilerini ‘de hayattan koparmaya devam ediyor.

Kovid-19 nedeniyle ölenlerin sayısı 12 bin kişi geçtiği bu günlerde, 2020 yılının son saatleri ile  2021 yılının ilk saatlerinde de ara vermeden devam etti.

2021 Yılını Göremeden Vefat Eden Sağlık Çalışanlarından Bazıları

Sağlık Camiasında Koronavirüs Kayıpları Devam Ediyor!

Koronavirüs nedeniyle görülen vaka sayısı 2 milyon iki yüz bini geçmiş durumda, Ölenlerin sayısı ise 21 binin üzerinde. Koronavirüs nedeniyle 2020 yılında birçok tecrübeli ve yetişmiş insanımızı da hayatını kaybetmişti.

Bu yılın son saatleri ile 2021 yılının ilk saatlerinde hayatını kaybedenlerden bazıları;

PROF. DR. LOKMAN ÖZTÜRK

Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Anatomi Anabilim Dalı Başkanı PROF. DR. Lokman ÖZTÜRK ‘de bu yılın son saatlerinde hayatını kaybetti. 65 yaşında hayatını kaybeden Prof. Dr. Lokman ÖZTÜRK 3 çocuk babasıydı.

Dr. İlhan DOĞAN

İstanbul Tabib Odası Hekimlik Bürosunun kurulmasında büyük emeği olan; Emekli Sağlık Bakanlığı Müfettişi ve iş yeri hekimi olarak çalışan Doktor İlhan DOĞAN’ da Kovid-19 Nedeniyle hayatını kaybeden sağlıkçılar kervanına katıldı.

Dr. Hüseyin İlhan DEMİREL

Trabzon Medikal Park Karadeniz Hastanesi Doktorlarından, Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Dr. Hüseyin İlhan DEMİREL’ de kovid-19 nedeniyle hayatını kaybetti.

Biyolog Cemil KARATAŞ

Öte yandan, Mersin Tarsus Devlet Hastanesi Kan Merkezinde Biyolog olarak çalışan Cemil KARATAŞ’ da 2021 göremeden hayatını kaybedenlerden oldu.

2021 Yılını Göremeyip Kovid-19′ dan Hayatını Kaybedenlerden İkisi Özel Güvenlik Görevlisi

Özel Güvenlik Serdar ÇAĞLAR

Hatay Büyükşehir Belediyesinde Özel Güvenlik Görevlisi Olarak Çalışan Serdar ÇAĞLAR ile Karamanda Özel Güvenlik Görevlisi Olarak Çalışan İsa GÜNBİLEK’ te Kovid-19 dan ötürü 2012 yılını göremeyip hayatlarını kaybettiler.

Özel Güvenlik İsa GÜNBİLEK

Artık kovid-19 Aşısının’ da  biran önce Sağlık çalışanlarından başlanılarak uygulanmasını ve Koronavirüs ‘den hayatını kaybeden insanlarımızın olmamasını diliyoruz.

Güvenliğin Sesi Haber

 

 

Please follow and like us:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir