İş Bankasından Güvenlik Görevlilerine Koronavirüs primi!

İş Bankası’ndan Özel Güvenlik görevlilerine brüt 3.500 TL Koronavirüs primi.

İş Bankasından Güvenlik Görevlilerine Koronavirüs primi!

İş Bankasından Güvenlik Görevlilerine Koronavirüs primi!

Dünyayı etkisi altına alan yeni tip Koronavirüs (Kovid-19) pandemisi nedeniyle milyonlarca insanın evine kapandığı; aile bireyleriyle dahi temastan kaçındığı süreçte ülke genelinde görev yapan binlerce güvenlik görevlisi banka şubelerinde büyük bir özveriyle çalışıyor.

Banka çalışanlarından aldığımız bilgiye göre İş Bankası üst yönetimi pandemi süresince risk altında bulunan Özel Güvenlik görevlisi olarak çalışanlarına brüt 3.500 TL prim ödeme kararı aldı.

Koronavirüs Yüzünden Birçok İşletme Kepenk Kapattı

İş Bankasından Güvenlik Görevlilerine Koronavirüs primi!

Ekonomik Krizin ülkemizde son derece yoğun hissedildiği ülkemizde birçok işletme kapanırken birçok işyerinde çalışanlar işsiz kalırken; Pandemide ön saflarda mücadele eden Özel Güvenlik görevlilerine İş Bankası tarafından Koronavirüs primi ödemesi Özel Güvenlik görevlileri arasında sevinle karşılandı.

Pandemi sürecinde Bankalarda Özel Güvenlik görevlileri Bankaların güvenliğinin yanında çalışanların ve Müşterilerinde koronavirüsten korunmaları için etkin tedbirlerin alınmasında da mücadelenin ön safında mücadeleyi ön saflarda devam ettiriyorlar.

İş Bankası Tarafından Kurum bünyesinde çalışan Özel Güvenlik görevlilerine brüt 3.500 TL pandemi primi ödenmesi İş Bankası çalışanı Özel Güvenlik Görevlilerince sevinçle karşılandı.

Bu Uygulamanın Örnek Olması İstendi

Kendisi ‘de bir Banka’ da Özel Güvenlik görevlisi olarak çalışan Güvenlik-İş Sendikası Kurucularında ve Son dönem genel başkan adayı olan Hasan ÇİYDEM sendikaların hiçbir çalışma yapmadıklarını ifade ederek İş Bankasının böyle bir uygulamaya öncülük etmesi takdir edilecek bir olaydır dedi. Hasan ÇİYDEM bu uygulamanın tüm bankaları ve Özel Güvenlik görevlilerinin çalıştığı tüm iş yerlerini kapsaması gerektiğini ifade ederek; bu mücadeleyi vermesi gereken sendikalar nerede diye sormak gerekiyor dedi.

Güvenliğin Sesi Haber

 

 

Please follow and like us:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir