Ömer Çağırıcı Hayati Küçüğü Tehdit Etti!

Güvenlik-İş Sendikası Genel Başkanı Ömer Çağırıcı, FETÖ İle Mücadele Eden Hayati Küçüğü Tehdit Etti.

TÜRK-İŞ Güvenlik-İş Sendikası Genel Başkanı Ömer Çağırıcı “ sana çok iyi anlatacağız merak etme” sözleriyle sosyal medya hesabından açıkça tehditte bulundu.

Ömer Çağırıcı Hayati Küçüğü Tehdit Etti!

Uluslararası Kafkas Vakfı Başkanı ve araştırmacı yazar Hayati Küçük ‘ün Akit Tv de yayınlanan bir programda FETÖ ile ilgili açıklamalarda bulunurken; “Bazı Özel Güvenlik Şirketlerinde FETÖ’cüler cirit atıyor” sözleri üzerine Güvenlik-İş Sendikası Genel Başkanı Ömer Çağırıcı ve bazı yöneticilerce tehdit edildi. Çağırıcı ve Güvenlik-İş sendikası yöneticilerince tehdit edildi. Güvenlik-İş sendikası Genel Başkanı sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamada; “Özel Güvenlik Meslektaşlarıma Vatan Haini FETÖ cü genellemesi yapan Uluslararası Kafkas Vakfı Başkanı, araştırmacı yazar Hayati KÜÇÜK adlı kişiye Özel Güvenlik Görevlilerinin kim olduğunu sana çok iyi anlatacağız merak etme...” Şeklinde tehdit ettiği ortaya çıktı.

Ömer Çağırıcı Hakkında Bazı Medya kuruluşlarında FETÖCÜ İddiaları Ortaya Atılmıştı.

Ömer Çağırıcı Hayati Küçüğü Tehdit Etti!

Güvenlik-İş Sendikası Genel Başkanı Ömer Çağırıcı hakkında geçmiş yıllarda FETÖ ile bağlantılı olduğu; Adil ÖKSÜZ ile aynı Üniversite görev yaptığı ve FETÖ Firarisi Adil ÖKSÜZ ile tanıştığı iddiaları gündeme gelmişti. Yine Nazilli Havadis Gazetesinde 31.07.2016 yılındaki bir haberde Güvenlik-İş Sendikasının Paralel yapının Eline Geçtiği iddia edilmişti. Bu iddiaların üstüne, FETÖ ile mücadelede ön planda olan Hayati Küçük’ tehditte bulunması manidar karşılandı.

Akit TV yuotube kanalında yayınlanan bir programda Uluslararası Kafkas Vakfı Başkanı ve araştırmacı yazar Hayati Küçük ’ün Avukatı Serhat Pak açıklamalarda bulundu.

Uluslararası Kafkas Vakfı Başkanı ve araştırmacı yazar Hayati Küçük ’ün “Bazı özel güvenlik şirketlerinde FETÖ’cüler cirit atıyor” sözleri üzerine, TÜRK-İŞ Güvenlik-İş Sendikası Genel Başkanı Ömer Çağırıcı “ sana çok iyi anlatacağız merak etme” sözleriyle sosyal medya hesabından açıkça tehditte bulundu. Peki, bu tehditlerin arka planında neler var? Hayati Küçük ’ün avukatı Serhat Pak ayrıntıları canlı yayında anlattı. Yayını İzlemek İçin https://youtu.be/S2I6c1AQDEk

Güvenliğin Sesi Haber

 

Please follow and like us:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir