Güvenlik Görevlisi 5 Lira İçin Bıçaklandı!

Samsun’da Özel Güvenlik Görevlisi 5 lira için bıçaklı saldırıya Uğradı.

Samsun'da Özel Güvenlik Görevlisi 5 lira için bıçaklı saldırıya Uğradı.

Samsun’da bir kişi; parkın kenarında yürürken gördüğü özel güvelik görevlisinden istediği 5 lira parayı alamayınca bıçakla saldırdığı şahsı 3 yerinden yaraladı.

 Güvenlik Görevlisi 5 Lira İçin Bıçaklandı!

Samsun’un İlkadım ilçesi Zafer Mahallesi’nde, güvenlik görevlisi olarak çalışan 39 yaşındaki M.Y., tramvaya binmek için işe giderken parkın yanında yaya olarak yürüdüğü sırada yanına gelen önceden tanımadığı S.T adlı şahıs, kendisinden 5 lira para istedi.

Samsun'da Özel Güvenlik Görevlisi 5 lira için bıçaklı saldırıya Uğradı.

5 LİRA İÇİN BIÇAKLADI

Güvenlik Görevlisi 5 Lira İçin Bıçaklandı!

Yoluna devam eden M.Y.’ye bıçakla saldıran S.T., özel güvenlik görevlisini sırtından, omzundan ve baldırından olmak üzere 3 yerinden bıçaklayıp kovaladıktan sonra da kaçtı.

Saldırganın elinden kaçarak bir iş yerine sığınarak kurtulan yaralı M.Y. neye uğradığını şaşırdı. Olay yerine polis ve ambulans sevk edildi.

SALDIRGAN YAKALANDI

Yaya olarak kaçan S.T., Samsun Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü’ne bağlı motosikletli Yunus ekipleri tarafından kısa sürede yakalandı. M.Y.’yi bıçaklarken kendisi de elinden yaralandığı ortaya çıkan S.T., polis tarafından olay yerinde ambulansta müdahale edilen yaralı M.Y.’nin yanına getirerek teşhis yaptırıldı.

Samsun'da Özel Güvenlik Görevlisi 5 lira için bıçaklı saldırıya Uğradı.

“BENDEN ŞİKAYETÇİ OLMA”

Yaralı, kendisini bıçaklayanın bu kişi olduğunu söyledi. Elinden yaralı olan saldırgan S.T.’ye aynı ambulansta görevliler tarafından olay yerinde müdahale edildi. Bıçaklı saldırganın, kendisini teşhis eden ambulanstaki yaralıya seslenerek, “Benden şikayetçi olma” demesi dikkat çekti.

Yaralı özel güvenlik görevlisi M.Y. ambulansla hastaneye kaldırılarak tedavi altına alınırken, S.T. ile sorgulanmak üzere Samsun Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Bürosuna götürüldü.

S.T.’nin özel güvenlik görevlisi M.Y.’yi bıçakladıktan sonra kovalarken ve olay yerinden kaçarken güvenlik kamerası tarafından saniye saniye kaydedilen görüntülendi. Olayla ilgili soruşturma devam ediyor. (İHA)

Güvenliğin Sesi Haber

 

Please follow and like us:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir