Silahlı Saldırıya Uğrayan Güvenlik Ağır Yaralandı!

Kahramanmaraş’ta güvenlik görevlisine silahlı saldırı

Silahlı Saldırıya Uğrayan Güvenlik Ağır Yaralandı!

Kahramanmaraş’ta güvenlik görevlisine silahlı saldırı Kahramanmaraş’ta silahlı saldırıya uğrayan bir güvenlik görevlisi ağır yaralandı.

Kahramanmaraş’ta silahlı saldırıya uğrayan bir Özel Güvenlik görevlisi ağır yaralandı.

Edinilen bilgiye göre olay, Dulkadiroğlu İlçesi Küçük Sanayi Sitesi’nde meydana geldi. iddiaya göre, bir araçla sanayi sitesine gelen A.Ü. (35), tartıştıktan sonra özel güvenlik görevlisi Ş.N’yi tabancayla vurarak olay yerinden ayrıldı.

Ağır yaralanan Özel Güvenlik görevlisi Ş.N. ihbar üzerine olay yerine gelen ambulansla hastaneye kaldırıldı. Olayı gerçekleştiren şüpheli ise teslim olmamak için bir süre polise direndi.

Polis ekipleri şahsın bir anlık dalgınlığından yararlanarak şahsı gözaltına aldı. Yaralı güvenlik Özel Görevlisinin hastanede tedavisi devam ederken, sağlık durumunun ağır olduğu öğrenildi.

Olayla ilgili soruşturma sürüyor.

Silahlı Saldırıya Uğrayan Güvenlik Ağır Yaralandı!

Özel Güvenlik Görevlilerine Şiddet Bitmek Bilmiyor

Özel Güvenlik Görevlilerine saldırılar durmak bilmeden devam ediyor. Gün geçmiyor’ ki bir Özel Güvenlik Görevlisi saldırıya uğramasın . Birçok Özel Güvenlik Görevlisinin Çalıştıkları işyerlerinde fiziki şiddete uğradığı gibi bazı Özel Güvenlik görevlileri’ de silahlı saldırıya maruz kaldı.

Yıllardır Özel Güvenlik görevlilerinin sorunlarını dile getiren haber sitemiz; Sürekli olarak Özel Güvenlik görevlilerinin mağduriyetlerinin giderilmesi için kamuoyunun dikkatini çekmeğe devam etmeğe devam edecektir.

Ağır Yaralı Özel Güvenlik Görevlisi arkadaşımıza Güvenliğin Sesi olarak geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor ve acil şifalar diliyoruz.

Kaynak: İHA

Güvenliğin Sesi Haber

 

Please follow and like us:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir