Özel Güvenlikler Arasındaki Mobing Ölümle Sonuçlandı!

Özel Güvenlik Görevlileri Arasındaki Mobing Ölümle Sonuçlandı

Özel Güvenlikler  Arasındaki Mobing Ölümle Sonuçlandı!

İstanbul Ümraniye’de Finans Merkezi’nde Özel Güvenlik Görevlisi Olarak Çalışan; Hamdullah Özmen (29) ve Hakan Karaytu (22) arasında Çıkan Tartışma Kavgaya Dönüştü. Özmen, Karaytu’yu 15 Yerinden Bıçaklayarak Öldürdü.

Özel Güvenlikler  Arasındaki Mobing Ölümle Sonuçlandı!

Hamdullah Özmen (29) ve Hakan Karaytu (22), İstanbul Ümraniye’ye bağlı Finanskent Mahallesi’ndeki Finans Merkezi’nde Özel Güvenlik görevlisi olarak çalışıyordu. Aralarında zaman zaman tartışmalar yaşanıyordu. Geçen cumartesi günü sabaha karşı ikili arasında yine tartışma çıktı. Tartışma kavgaya dönüştü ve Özmen, Karaytu’yu peş peşe bıçakladı. 15 yerinden bıçaklanan Karaytu kanlar içerisinde yere yığıldı. Kavgayı ayırmaya çalışan bir Özel Güvenlik görevlisi de kolundan yaralandı.

Özel Güvenlik Görevlisi Hamdullah Özmen Polise Teslim Oldu.

Özel Güvenlikler  Arasındaki Mobing Ölümle Sonuçlandı!

İhbar üzerine polis ve sağlık ekipleri kısa sürede olay yerine gitti. Hakan Karaytu’nun hayatını kaybettiği belirlenirken, yaralı Özel Güvenlik görevlisi’ de ambulansla hastaneye götürüldü. Polise teslim olan Hamdullah Özmen ifadesinde, “Bana sıklıkla aşağılayıcı sözler söylüyordu. Olay günü de benim görevli olduğum kapıdan 2 işçi kartlarını okutarak giriyordu. Bu sırada Hakan Karaytu yanıma gelerek beni aşağılayan sözler söyleyip küfretti. Ben de öfkeye kapılarak bıçakladım” dedi. Kaynak: DHA

Güvenliğin Sesi Haber

 

Please follow and like us:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir