Gençlik Spor Bakanlığı Özel Güvenlik Alacak!

Gençlik ve Spor Bakanlığı personel alımı kura çekimi ne zaman? İşte GSB güvenlik ve temizlik görevlisi alımı kura tarihi

Gençlik Spor Bakanlığı Özel Güvenlik Alacak!

Gençlik ve Spor Bakanlığı personel alımı kura çekimi tarihi için geri sayım başladı. 4 bin 346 işçi alımı yapacak olan Gençlik ve Spor Bakanlığı 27 Ağustos 2021 tarihine kadar başvuru işlemlerini kabul etti. esube.iskur.gov.tr internet adresinden yapılan GSB sürekli işçi alımı başvurusu sonrası gözler kura çekimi tarihine çevrildi. Güvenlik görevlisi ve temizlik görevlisi kadroları için GSB sürekli işçi alımı kuraları noter huzurunda gerçekleştirilecek. Peki, Gençlik ve Spor Bakanlığı personel alımı kura çekimi ne zaman? İşte GSB güvenlik ve temizlik görevlisi alımı kura tarihi.

Gençlik Spor Bakanlığı Özel Güvenlik Alacak!

GSB kura çekimi ne zaman sorusu başvuruları yapan adayların gündeminde yer almaya başladı. Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) tarafından gerçekleşecek olan kura çekimleri noter huzurunda yapılacak ve adaylar isterlerse kuraları izleyebilecekler. Gençlik ve Spor Bakanlığı işçi alımı kura çekimi sonucunda belirlenen asıl adaylar evrakları ile Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne gidecekler. GSB personel alımı kura çekimi 15 Eylül 2021 Çarşamba günü yapılacak.

Gençlik Spor Bakanlığı Özel Güvenlik Alacak!

GSB İŞÇİ ALIMI KURA ÇEKİMİ NE ZAMAN?

Gençlik Spor Bakanlığı Özel Güvenlik Alacak!

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) tarafından kura çekimi yapılmak üzere gönderilen listede yer alan adayların, kura çekimi 15 Eylül 2021 Çarşamba günü yapılacaktır. Kura çekim yeri daha sonra Bakanlığın internet sitesinde yayımlanacak. Kura çekimi noter huzurunda gerçekleştirilecektir. Adaylar istemeleri halinde kura çekimini izleyebilecektir.

Noter huzurunda gerçekleştirilecek kura çekimi sonucunda belirlenen asıl adaylar daha sonra ilan edilecek tarihlerde başvurmuş oldukları meslek kolu için aranan şartları taşıdıklarını belgeleyen evraklarını başvuru yapmış oldukları kadronun bulunduğu Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne şahsen teslim edeceklerdir.

Kura çekimi sonrası sözlü sınava girmeye hak kazanan adaylar Bakanlığımızca belirlenecek tarihlerde sözlü sınava alınacaktır.

Güvenlik Görevlisi meslek kolu için teslim edilmesi gereken belgeler;

a) En az Ortaöğretim (lise ve dengi) öğrenim düzeyine sahip olduğunu gösterir diploma veya mezuniyet belgesi,

b) Başvurunun son günü (27 Ağustos 2021) itibarıyla geçerlilik süresi bulunan silahsız özel güvenlik görevlisi kimlik kartı,

c) Beyan formu (Gençlik ve Spor İl Müdürlüklerince belge teslimi esnasında temin edilecektir.)

Temizlik Görevlisi meslek kolu için teslim edilmesi gereken belgeler;

a) En az Ortaöğretim (lise ve dengi) öğrenim düzeyine sahip olduğunu gösterir diploma veya mezuniyet belgesi,

b) Beyan formu (Gençlik ve Spor İl Müdürlüklerince belge teslimi esnasında temin edilecektir.)

Güvenliğin Sesi Haber

 

Please follow and like us:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir