Güvenlik-İş Sendikası Başkanına Can Alıcı Sorular!

Güvenlik-İş Sendikası Eski Yöneticilerinden Selahattin Altın’ dan  Güvenlik-İş Sendikası Başkanı Ömer Çağrıcı’ya Can Alıcı Sorular?

Güvenlik-İş Sendikası Başkanına Can Alıcı Sorular!

Güvenlik-İş Sendikası Eski Disiplin Kurulu Başkanı Selahattin Altın Sosyal Medyadan üzerinden Ömer Çağrıcı’ ya Can Alıcı Sorular

Güvenlik-İş Sendikası Başkanına Can Alıcı Sorular!

Güvenlik-İş Sendikası Eski Disiplin Kurulu Başkanı Selahattin Altın  Sosyal Medya üzerinden eski Genel Başkanına bazı sorular sordu ve bu soruların cevabını istedi. Selahattin Altın Güvenlik-İş Sendikasının eski üyelerinden biri idi; Eski Genel Başkan Bolat ANKARALI’ ya kurulan komplo neticesinde Genel Başkanı ihraç eden Disiplin Kurulu kararında imzası olan kişilerdendi.

Selahattin Altın Ömer Çağrıcı‘ nın Genel Başkan seçilmesinde büyük rol oynayan kişilerden biriydi. Güvenlik-İş Sendikası Genel Başkanı ve Yönetim kurulu üyelerinin klasik mantığı olarak sendikadan ayrılmaya zorlanan kişilerdendi.

Selahattin Altın Sosyal Medya Üzerinden sordu

Güvenlik İş Sendikası Genel Başkanı Ömer Çağrıcı Soru 1 “GİRESUNDA FINDIK BAHÇESİ ALDINMI?”

Soru 2 : “Sakarya’da ARSA aldın mı?

Soru3: “Ostim’ de GALERİN varmı?”

“Ayrıca Yöneticiler BORSA ve BİTCOİN oynuyor? Kimin Parasıyla Oynuyor? Yüklü Para Kazandılar mı?

Sorularını sordu.

Güvenlik-İş Sendikası Başkanına Can Alıcı Sorular!

Selahattin Altın’ ın  Sorularından anladığımız Güvenlik-İş Sendikası Genel Başkanı ve Yönetiminin Ekonomik olarak paralarla büyük yatırımlar yaptığının Eski Yöneticiler tarafından sorgulanacağı açık.

Geçmiş dönemlerde Haber sitemizde Eski Mali Sekreter Erdal ERVAN  Seçimlerden sonra Sendikanın kasasından iki buçuk milyon  paranın kaybolduğu iddiasında bulunmuştu. Yine Erdal ERVAN Sendika Kasasından Hukuk Müşavirlerine 531 bin TL ödendiğine dair iddialarda bulunmuştu.

Güvenlik-İş Genel Başkanı Ömer Çağrıcı FETÖ ile mücadelede Ön Saflarda yer alan Hayati Küçük’ ü tehdit ettikten sonra da FETÖ ile ilgili sorular karşısında sessiz kalmıştı.

Güvenliğin Sesi Haber  

Please follow and like us:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir