Vakıfbank Çalışanı Güvenlik Görevlisi İntihar Etti!

Gaziantep Vakıfbank Şubesi’nde Güvenlik Görevlisi Olarak Çalışan Bekir Ö. Girdiği Bunalım Nedeniyle İntihar Etti.

Vakıfbank Güvenlik Görevlisi İntihar Etti

Uzun Zamandır Kadro Mücadelesi Veren Vakıfbank Özel Güvenlik Görevlileri Bu Çığlığı Duyun Diye Haykırdı.

Vakıfbank Çalışanı Güvenlik Görevlisi İntihar Etti!

Gaziantep Şehitkamil Vakıfbank Şubesinde Güvenlik Görevlisi olarak çalışan Bekir Özdemir’in Ekonomik zorluklardan dolayı intihar ettiği iddia edildi. Vakıfbank Özel Güvenlik Görevlilerinin çığlıkları sosyal medyayı salladı. Vakıfbank Güvenlik Görevlileri, Vakıfbank kendilerine üvey evlat muamelesi yaptıklarını iddia ettiler. Bankanın Kendi kurduğu taşeron şirket olan PYS Güvenlik A.Ş de çalıştıklarını ifade eden Güvenlik Görevlileri, Güvenlik-İş sendikası ile şirketin 200 TL zam ile anlaştıklarını ve asgari ücretin biraz üzerinde maaş aldıklarını; Halbuki Kadrolu personele Vakıfbank’ın % 56 zam yaptığı iddia ettiler.

Güvenlik-İş Sendikası Yetkilileri ve PYS Şirket Yetkilileri Cenazeye Katılmadıkları Gibi Baş Sağlığı Ziyaretinde de Bulunmadılar

Vakıfbank Çalışanı Güvenlik Görevlisi İntihar Etti!

Banka Çalışanı Özel Güvenlik Görevlileri ve ailesi tarafından Gaziantep’te defnedilen Merhum Bekir Özdemir’in cenazesine Üyesi olduğu sendika yetkililerinden kimsenin katılmaması Özel Güvenlik Görevlileri tarafından tepkiyle karşılandı.  İşveren PYS ve Güvenlik-İş Sendikasının sadece sosyal medya üzerinden baş sağlığı masajı yayınlaması İşverenin ve sendika yönetiminin çalışana verdiği değerin göstergesi olduğu iddia edildi.

Merhum Özel Güvenlik Görevlisinin Annesine sosyal medyadan vedası yürekleri sızlattı.

Vakıfbank Çalışanı Güvenlik Görevlisi İntihar EttiCENAZE TÖRENİ

Güvenlik-İş Sendikası Yöneticilerinin Sosyal Medya Üzerinden Vakıfbank Çalışanlarına Hakaret ve Tehditte bulunduğu İddia Edildi.

Vakıfbank Çalışanı Güvenlik Görevlisi İntihar Etti!

Güvenlik-İş İstanbul Şube Başkanının; Vakıfbank Sendikayı eleştiren ve kadro talebinde bulunan özel güvenlik görevlilerine hakaret ve tehdit’ de bulunduğu iddia edildi.

GÜVENLİK-İŞ YETKİLİSİ HAKARETVakıfbank Çalışanı Güvenlik İntihar Etti

Koruma Güvenlik-İş Sendikası Danışmanı Bolat Ankaralı Kendi YouTube Kanalından Yaptığı Açıklamada Taşeron Sisteminin Hala Ülkemizin Kanayan Yarası Olduğunu Söyledi.

Güvenlik-İş Sendikası Kurucusu olan halen Koruma Güvenlik-İş Sendikası Danışmanlığını yapan Bolat Ankaralı Kendi YouTube kanalında yaptığı açıklamada Taşeron sisteminin hala Ülkemizde Kanayan Yara olmaya devam ettiğini ifade etti.

Bolat Ankaralı Kamu Kurum ve Kuruluşlarının Taşeron Şirket kurmalarını  eleştirerek; Kamu Kurum ve kuruluşlarının Özel Güvenlik Hizmetlerini Kendi kurdukları şirketlere vermesinin Muvazaa olduğunu ifade etti. Ankaralı yaptığı açıklamada gerek Vakıfbank tarafından kurulan PYS gerekse PTT tarafından Kurulan PALL güvenlik şirketlerinin; Hizmet verdikleri kurumlardan çok yüksek rakamlar aldıklarını fakat yine zarar ettikleri söyledi. PYS şirketinin TİS ‘e rağmen Vakıfbank’tan aldığı ücretin özel güvenlik görevlilerine verdiği ücretin % 40 geçmediğini kalanın ise şirketin giderleri karşılamadığını ifade ederek Bankanın şirkete verdiği ücretin yarısı çalışan özel güvenlik görevlilerine verse şimdiki maaşlarının % 50 artacağını ifade etti.

Bolat Ankaralı sözlerine PTT ve Bankalar Tarafından Kurulan Tüm şirketlerin derhal kapatılıp KİT lerde çalışanların ve Vakıfbank çalışanlarının kadroya alınması gerektiğini söyledi.

Güvenliğin Sesi Haber

Please follow and like us:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir